Pohádkový adventní kalendář

Pohádkový adventní kalendář https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394069/bmid_pohadkovy-adventni-kalendar-ykY-394069.jpg 5 8 3

Těšte se na Vánoce spolu s oblíbenými hrdiny z Disney pohádek! Každý den, který zbývá do Vánoc, si přečtěte jeden klasický příběh z tohoto nevšedního adventního kalendáře. Štědrý den bude s každou pohádkou blíž a blíž!

Hoshi
06.04.2021 5 z 5

Dcera a neteř dostaly k loňskému Mikuláši a obě dvě jsou z pohádek stále nadšené. Jak už tu bylo napsáno, 24 pohádek dlouhých tak akorát na uspání, obsahující ilustrace ladící oku a padnou tak akorát do dětské ruky a prý ve spánku netlačí, jako jiné knihy :D. Holky doporučují všemi deseti

InaPoppy
14.01.2020 5 z 5

Dokonalý dárek pro malé i (ne)dospělé, či milovníky Disney pohádek. Tudíž 24 oblíbených Disney pohádek na jednom místě. Jsou krásně a vánočně vložené do jednotlivých pouzder a doopravdy slouží jako adventní kalendář, ovšem já jsem ji dostala na to vánoční čtení před spaním. Jednotlivé příběhy jsou zkrácené na délku 15 minutové čtení s přenádhernými ilustracemi. Opravdu velmi doporučuji. Zaručeně udělá radost všem.

Richisa
25.12.2018 5 z 5

Krásné pohádky v sešitkovém vydání svázáno velkými deskami. Pohádky mají akorát délku pro čtení před spaním s předškoláky a malými školáky.

Walt Disney
americká, 1901 - 1966
1992  90%Dobrou noc
1991  90%Kuchařka kačera Donalda
1995  92%Lví král
1991  84%Veselé Vánoce
2008  63%Prasátko má narozeniny

Kniha Pohádkový adventní kalendář je v