ImGinny ImGinny komentáře u knih

Rychlé šípy a jejich úžasná nová dobrodružství Rychlé šípy a jejich úžasná nová dobrodružství Tomáš Prokůpek

Některé příběhy byly trochu podivné a až moc nefoglarovské, jiné mne naopak dostaly. Jako třeba Rychlé šípy po druhé světové válce. ;)

27.01.2020 4 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Jennifer Donnelly

Nádherná kniha, nádherný retelling velmi známé Popelky. Je to hra s osudem, snaha překreslit mapu života, víra v smrtelníky i boj o život. Za mě nejlepší kniha 2019. Doporučuji.

03.01.2020 5 z 5

Souboj na Araluenu Souboj na Araluenu John Flanagan

Krásná kniha, překvapila mě :) Jedním slovem; Flanagan.

19.11.2019 5 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Je to dobrá kniha, ale upřímně - bitvu s Temudžaji jsem přeskočila a trvalo mi dlouho, než jsem se k HU vrátila. Můj nejneoblíbenější díl.

20.10.2019 4 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Kniha se nádherně četla. Přesně pro mě. Není to příliš zamotané, pochopí to všichni. Já si jí budu pamatovat ještě dlouho.

20.10.2019

(SPOILER) Po legendární sérii Harryho Pottera je to katastrofa. Děj byl zamotaný tak, že se dal sotva rozmotat.
• Hermiona vejde bez zaťukání do kabinetu McGonagallové. Hermiona.
• Albus a Scorpius (tedy jediná normální postava) bez rozmýšlení cestují časem, jenom aby zachránili někoho, kdo umřel před dvaceti lety jen proto, že Albus vyslechl rozhovor jeho otce a pomátlého starého Diggoryho.
• Voldemortova dcera. Ano. Totální kravina.

20.10.2019 odpad!