Ihunger Ihunger komentáře u knih

Dracula Dracula Bram Stoker

Vypočutá ako audiokniha, vynikajúca

13.06.2015 5 z 5

Poklad na ostrově Poklad na ostrově Robert Louis Stevenson

Vypočuté ako audio kniha,veľmi pekné.

29.05.2015 5 z 5

Digitálna pevnosť Digitálna pevnosť Dan Brown

Vynikajúce čítanie, takýto žáner mi presne vyhovuje, napätie, trochu sci-fi, informačné technológie ...

06.04.2013 5 z 5

Kóma Kóma Robin Cook

Prvé dve tretiny ma uspávali ale ku koncu sa to zdramatizovalo a úplne super to vyvrcholilo.

06.04.2013 4 z 5

Bod klamu Bod klamu Dan Brown

Akcia, napätie, politika aj trochu scifi ... veľmi dobrá kniha páčila sa mi a určite siahnem po ďalšej od tohto autora, už som čítal Digitálnu pevnosť, tiež veľmi dobrá.

17.03.2013 5 z 5

Zelenáč v bielom Zelenáč v bielom Robin Cook

Knihu som čítal s prerušením, na prvý pokus ma nejako nezaujala, asi po mesiaci som sa k nej vrátil a potom to už išlo ... zaujímavo je tam popísaný vyčerpávajúci rok života začínajúceho lekára, dopodrobna rozpitvané operácie a rôzne lekárske zákroky a postupy liečby, niektorým názvom som ani neporozumel, ale to dejovej línií nevadí ... mám hlavu plnšiu o ďalšie poznatky :-)

13.03.2013 4 z 5

Popol všetkých zarovná Popol všetkých zarovná Dominik Dán

skutočnosť ? .... fikcia ? .... človeku je z toho až zle

20.01.2013 5 z 5

Ja velkáč Ja velkáč Ľubo Dobrovoda

Keď som prečítal malkáča tak som už "musel aj velkáča ... príbeh z nedávnej minulosti ... malkáč bol o čosi lepší

09.01.2013 3 z 5

Ja malkáč Ja malkáč Ľubo Dobrovoda

Knihu mi strčila do ruky sestra, akurát som nič nečítal, nakoľko sa zameriavam skôr na detektívky tak som to bral ako odreagovanie od mojej témy a dalo sa, svojsky napísaná kniha, celkom dobrý humor.

09.01.2013 3 z 5

Bestie Bestie Dominik Dán

Vynikajúca, moja druhá od Dána, a o trochu lepšia (prvú som čítal "Hriech náš každodenný"), ale určite zavážil aj riešený brutálnejší prípad resp. prípady. Teším sa na ďalšiu.

09.01.2013 5 z 5

Hriech náš každodenný Hriech náš každodenný Dominik Dán

Moja prvá do Dána, a určite nie posledná, páči sa mi tento štýl drží stále v napätí.

09.01.2013 5 z 5

Tiket na tutovku Tiket na tutovku Michal Císařovský

Celkom slušná detektívka z prostredia hospodárskej kriminality ... hm na čo všetko tí zlí teda neprídu

09.01.2013

Virus Virus Leonard S. Goldberg

Moja prvá prečítaná kniha od tohoto autora, bola super, a určite siahnem po nejakej ďalšej. Postupne gradovanie deja až po úplné super rozuzlenie. Knihy z tejto oblasti mam rád.

07.01.2013 5 z 5