Hugomil Hugomil komentáře u knih

Kráska z Nubie Kráska z Nubie Martine Bruce

Průměrná kniha.

27.12.2019 2 z 5

Znásilněná Znásilněná Leslie Mathews

Případ chladnokrevné, bystré, půvabné a tvrdé policistky, která čeká, až opět udeří šílený vrah.

27.12.2019

3x bez detektiva 3x bez detektiva Patrick Quentin (p)

3 x průměrná detektivka

Tři případy Stanley Hastingse Tři případy Stanley Hastingse Parnell Hall

3 x průměrná detektivka

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Další parádně napsaná knížka od Tess Gerritsen přečtená zase jedním dechem - jinak už to snad ani nejde. Těším se na další....

17.12.2019 5 z 5

Suvenýr Suvenýr Tess Gerritsen

Není co dodat, opět perfektně vymyšlené a napsané.

12.12.2019 5 z 5

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Velmi dobře napsané, lehce a poutavě, bez hluchých míst. Knihu jsem si opět užil a těším se na další knihu.

29.11.2019 5 z 5

Dvojče Dvojče Tess Gerritsen

23.11.2019 5 z 5

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

19.11.2019 5 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

19.11.2019 5 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Tess Gerritsen mě velmi příjemně překvapila. Velmi dobře napsané, lehce a poutavě, bez hluchých míst. Knihu jsem si užil, Tess přidávám ke svým oblíbeným a těším se na další díl.

11.11.2019 5 z 5

Mrazivé plameny Mrazivé plameny Jens Henrik Jensen

Třetí část byla pro mě nejlépe napsaná a s nejlepším dějem.

09.11.2019 3 z 5

Temní muži Temní muži Jens Henrik Jensen

Dějově jednoznačně lepší než první část, více akce a méně hluchých pasáží. Styl psaní je však stále dost kostrbatý a postrádá plynulost. Za mě větší spokojenost než u Oběšených psů a uvidíme u třetí části.

06.11.2019 3 z 5

Oběšení psi Oběšení psi Jens Henrik Jensen

Do knihy jsem se nemohl začíst. Tak nějak křečovitě napsané, styl postrádá plynulost. Až od poloviny knihy, kdy si na to zvyknete a děj dostane trochu spád, se to dá číst. Příběh průměrný, ale zaujme.

16.10.2019 2 z 5

Ostrý řez Ostrý řez Jeffery Deaver

Velmi dobře napsané a poutavé. Jeffery Deaver prostě umí.

11.10.2019 5 z 5

Poslední hodina Poslední hodina Jeffery Deaver

Velmi dobře napsané a poutavé. Jeffery Deaver prostě umí.

11.10.2019 5 z 5