Holofaust Holofaust komentáře u knih

Spad Spad František Kotleta (p)

Myslím si že tento žánr autorovi naprosto sedl perfektně zasazené důmyslně vymyšlené každý díl měl jasný cíl postavy jsem si zamiloval jak ty hlavní tak i spoustu vedlejších jasných pět hvězd

07.11.2023 5 z 5

souhlasím s předchozím komentářem od Plativa celkové zpracování je velmi čtivé a zajímavé vše je podloženo a též jsem pozměnil pohled na spánek

07.11.2023 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Nemohu než nesouhlasit se Zodiak celá série mě zatím celkem bavila je pravda že díl od dílu méně a méně zbytečně rozsáhlé popisy vražd tak moc až přebijí příběh vyšetřování tak zoufalé a nikam nevedoucí vodítka která tak sedí do sebe a nakonec překvapující rozuzlení tak až vůbec nesedí jako by to na poslední chvíli někdo přepsal přesně tak říká Zodiak ten na lodi a na konci byl stejný pachatel ?

22.03.2024 2 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Poprvé jsem četl Eragona jako puberťák, paradoxně až po shlédnutí filmu který se mi líbil, a nechápal jsem co je na něm tak hrozného no hned jsem pochopil dnes nechápu jen to jak jsem mohl celou sérii přečíst když jsem v té době nezvládl ani článek v Maximu no každopádně jsem se teď k celému příběhu vrátil a to v podobě audioknihy čtené Martinem Stránským stále má své kouzlo a mohu jen doporučit

25.02.2024 4 z 5

Perunova krev I. Perunova krev I. František Kotleta (p)

Musím říct že tohle dílo mělo pěkný ráz zajímavý námět propojení slovanských bohů s moderní dobou ale... přišlo mi to celé takové nedotažené předvídatelné souboje, v celku nezajímavé postavy až na vládce vlků, a podpažní pouzdra a CZ82 jako oblíbená zbraň speciálu jako fakt ? pětasedma dobrý ale 82 měl jsem audioknihu tři hvězdy hlavně za Libora Terše

07.11.2023 3 z 5

Nedal jsem to není to nejhorší ale je to nudné ale nejhorší jsou postavy nějak není komu fandit

25.02.2024 1 z 5