hojchna hojchna komentáře u knih

Útěk Útěk Diane Chamberlain

Tako kniha, stejně jako většina od paní Chamberlainové, se čte sama od sebe. Děj zajímavý, i když už na začátku tušíte, jak to vlastně dopadne, nutí vás to číst dál a dál, dokud si svou domněnku nepotvrdíte..

12.05.2013 5 z 5

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Nejprve jsem se nemohla začíst, ale to ani nebyla chyba knihy, a nakonec jsem se od ní nemohla odtrhnout..

09.05.2013 5 z 5

Svatba z donucení Svatba z donucení Barbara Cartland

Ke knize jsem se dostala omylem a celou jsem ji přečetla jen díky tomu, že nebylo nic jiného po ruce. Téma sirotek - dědictví - ušlechtilý muž a nějaký zmetek - happy end.. Už na začátku bylo jasné, jak to všechno dopadne. Co mě však nejvíc vadilo, byl styl psaní. Nevím proč, ale z přímých vět hlavní hrdinky jsem hned získala pocit, že buď koktá nebo zadrhává. Za každým třetím slovem byly . . . . . . . . . . . . . . . Kniha mě opravdu nebavila a můžu tady klidně slíbit, že od této autorky nic číst nebudu..

08.03.2013 odpad!

Zapomenuté vzpomínky Zapomenuté vzpomínky Diane Chamberlain

Velmi zajímavá kniha. Nikdy bych neřekla, že je člověk schopen takto vytěsnit svoje negativní zážitky, které se po čase zase vynoří..

05.03.2013 5 z 5

Keltská kletba Keltská kletba Barbora Hrůzová

Jak už jsem zde psala u nějaké stostránkové knížky, téma zajímavé, ale na 100 stran se děj ostrouhal jak to jen šlo.. Kdyby byla kniha delší, autorka by mohla víc rozvinout děj a čtenáře by to bavilo určitě mnohem lépe zaujalo..

22.02.2013 3 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Musím nejdřív podotknout, že první jsem viděla filmové zpracování knihy a až pak jsem se dostala ke knižní formě. Kniha mně celkem bavila, jen ke konci to trošku drhlo..

22.02.2013 4 z 5

Milenci a cizinci Milenci a cizinci Diane Chamberlain

I když konec se dal předpokládat, přečtení této knihy nebudete litovat :)

08.02.2013 4 z 5

Stopy po ženě Stopy po ženě Barbara Delinsky

Nuda nuda nuda.
Prvních 300 stránek jsem čekala, až se příběh aspoň trochu rozjede, ale nic,.. Pak bylo asi 30 napínavějších stran a ke konci samozřejmě šťastný happy end,.. Ne, tohle mě opravdu nebavilo.

13.01.2013 2 z 5

Na dosah Na dosah Barbara Delinsky

Dobrá kniha, začátek se četl skoro sám, jen konec mi přišel trošku unavenější,..

23.12.2012 4 z 5

Půlnoční zátoka Půlnoční zátoka Diane Chamberlain

Velmi čtivá kniha, s překvapivým koncem :o)

11.12.2012 5 z 5

Dlouho po půlnoci Dlouho po půlnoci Iris Johansen

Napínavé čtení.. od knížky jsem se téměř neodtrhla, jak mě zaujala..

11.11.2012 5 z 5

Šumava Šumava Ivo Paulík

Šikovná přehledná knížka s tipy na výlety, jenom asi u 2 výletů mi neseděly výškové grafy, které tam jsou uvedeny.

22.10.2012 4 z 5

Únik Únik Nora Roberts

Už jsem od Nory Roberts četla lepší dílka..

15.10.2012 4 z 5

Proč ženy neumí číst v mapách... a neustále mluví Proč ženy neumí číst v mapách... a neustále mluví Allan Pease

Malinká knížka plná moudrostí, akorát do kabelky na cesty :)

11.10.2012 4 z 5

Jed věčného mládí Jed věčného mládí Nancy Fisher

Zajímavé čtení.. Do děje se lehce dostanete a od knížky se už neodtrhnete..

01.10.2012 4 z 5

Nevěsta ze zámoří Nevěsta ze zámoří Hana Marie Körnerová (p)

Takhle knížka se dá za jeden den krásně přečíst, ani se od toho neodtrhnete :)

25.09.2012 5 z 5

Neposkvrněné početí Neposkvrněné početí Anna Hessová

Tyhle konce.. ach jo, to je pomalu ještě na pokračování :)

25.09.2012 4 z 5

Génius Zdeněk Svěrák Génius Zdeněk Svěrák Dana Čermáková

Zdeňka Svěráka mám ráda, ale tahle knížka mě moc nenadchla.. Když to shrnu, je tam až dost "rozhovorů" z časopisů, přehled Cimrmanových her, Svěrákových filmů.. Taková celkem o všem a o ničem.. Dalo mi to, abych ji vůbec dočetla..

18.09.2012 2 z 5

V pondělí a ve čtvrtek V pondělí a ve čtvrtek Táňa Kubátová

Oddechovka, u které člověk už předem ví, jak dopadne..

11.09.2012 4 z 5

Osudová posedlost Osudová posedlost Klára Janečková