hey123 hey123 komentáře u knih

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Kniha byla velmi čtivá už od začátku. Hlavní postava si mě získala svojí dravostí a neústupností. Konec mě sice překvapil, ale byl na mě velmi rychlý a nedovysvětlený.

24.03.2018 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Kniha se mi líbila, ale závěr mi přišel takový moc hrrr. Najedou se to dozvíme a je konec. Čekala bych víc rozvinutý konec a hlavně bych ráda věděla, co se stalo i s jinými postavami, než které jsou na konci zmiňovány :)

02.11.2017 3 z 5

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Super kniha, s velice překvapivým rozuzlením. Vůbec jsem to netušila. Doporučuji!

03.03.2017 5 z 5

Kdo chytá v síti Kdo chytá v síti Marika Pecháčková

Tuto knihu jsem přečetla jedním dechem. Stihla jsem vidět film v kině, takže jsem se na ni moc těšila.
Kniha nám poskytne náhled na danou problematiku z různých úhlů pohledu (z pohledu hereček, dívek, které si to opravdu prožily, odborníků, a také což mě dostalo, z pohledu predátorů).
Myslím si, že každý, a ne jen rodiče a náctileté dívky, by si měli knihu přečíst.
Je to kniha, do které se ponoříte a zapomenete na vše, co se děje kolem vás.
A pak si jen řeknete, stejně jako já ,,Tohle se opravdu děje?"
Doporučuji!

27.11.2020 5 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Kniha me zklamala. Zdala se mi zbytecne zdlouhava a vubec bych tam nemusela pribeh Sama,ale misto toho pohled Chrise.

07.11.2018 2 z 5

Nikdy jsem nečetla tento typ knihy, a proto jsem se toho trochu obávala. Nevěděla jsem, zda se do knihy dokážu začít. Ale miluju, prostě miluju Gilmorova děvčata, takže jsem knihu musela mít.
Kniha příjemně překvapila - četla se velmi hezky, vždy jsem se u humorných příběhů usmívala, protože jsem úplně viděla, jak si to Lauren říká v mysli rychlostí blesku a snaží se každou myšlenku zachytit na papír.
Jediné co mě zklamalo bylo to, že jsem myslela, že tam bude přeci jen více o Gilmorových děvčatech, proto ta jedna hvězda dolů.
Jinak určitě doporučuji, oddechové čtení!

10.09.2018 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

První kniha se mi líbila víc. Do této knihy jsem nebyla až tak moc "zažraná". Téma bylo zajímavé, konec neočekávaný. Ale bohužel jsem se od knihy nemohla odtrhnout až v závěru. Kniha ale určitě stojí za přečtení

09.07.2018 3 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Myslím si, že Manželovo tajemství mě zaujalo víc. Ale i tak je tato kniha velmi čtivá, s poutavým dějem a událostmi, které se mohou stát asi každému z nás. Těším se na Sedmilhářky.

07.03.2017 4 z 5