Hellboy12 Hellboy12 komentáře u knih

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Tak za mna aj druhá časť veeeeelmi ale veeeeelmi dobrá,hlavne ta posledná poviedka a jej zaver moc fajn čítanie musím priznať a už sa teším ké sa pustím do tretej časti....a budem sa opakovať vôbec mi nevadí ze seriál bol úplne iný ako knihy...dakujem za super zážitok pan Sapkowski

03.11.2022 5 z 5

Hradba západu Hradba západu Juraj Červenák

Kniha sa dá zhodnotiť pár slovami...Rež a rúbaj do krve... masaker...tak toto ma fakt bavilo,človek si vzal knižku do nemocnice reku na týždeň jedna stačí a nestačila...za deň prečítané...ďakujem pán Červenák toto je skvelá kniha

Ohnivé znamenie Ohnivé znamenie Juraj Červenák

Tak toto už áno...PARADA...fakt čím ďalej sa to rozbieha..

Věž vlaštovky Věž vlaštovky Andrzej Sapkowski

Tak toto bola jazda. Áno začiatok bol trošku pomalý ale potom ma už dej nepustil. Pan Sapkowski to pekne servíruje a ja mu to hltam po stranách, a nehanbím sa priznať že som pahltny neviem ako vám ale najviac sa mi páčila 9 kapitola. Moc som zvedavý ako to bude ďalej s Yennefer...a musím sa priznať ze som čakal ku koncu že sa tam zjaví Geralt ale musím priznať, že aj tento záver sa mi moooooooc páčil.

28.05.2023 5 z 5

Čas opovržení Čas opovržení Andrzej Sapkowski

Neviem ktoré vydanie ste čítali vy,ja z Albatros Media , a co tam bolo chýb ale.... to mi vôbec nevadilo. Daj mal spád,držal ma v napätí a vôbec ma nenudil a popravde nenašiel som ani hluchu pasáž. Takže ďakujem pán Sapkowski fakt ste si získali moje srdce a zaver ma bavil najviac. Ale kto mu radil pri vymyslani mien carodejov a čarodejníc ?

29.01.2023 5 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Tak až na malý úsek fajn čítanie...bavil ma spad deja ...zaujala ma časť kde je písané ako sa Ciri cvičila ,ci už na Kaer Morhen alebo s Yennefer...niekedy je to o maličkostiach a práve tieto to ešte trošku pozdviholi tak akk trpaslíci....tož hor sa na 4 diel

08.01.2023 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Nuž čo dodať, po pozretí oboch sérii seriálu som sa rozhodol ze skúsim aj knižnú formu zaklínača a vôbec neľutujem aj knižná forma ma baví a prvý diel som preluskal celkom rýchlo... musím uznať ze je to pútavo napísané... ďakujem pán Sapkowski za toto úžasné dielo

20.09.2022 5 z 5

Ďáblova pevnost Ďáblova pevnost Juraj Červenák

Po slabšom druhom dieli je to celkom slušné,pán Červeňák si ide svoje a musím priznať že som nečakal že má táto série až tak môže chytí...

17.04.2021 4 z 5

Křest ohněm Křest ohněm Andrzej Sapkowski

Ach no co napísať? V skratke ... jedna veľká PARÁDA .Keď osamelý zaklinac musí cestovať v skupine je to ťažké no(ja to poznám,keď sa túlam po kopcoch sám je to super ale ako náhle je nás 2 a viac je to narušenie môjho kľudu ). Každopádne kniha má spád, mne bol hneď sympatický Percival, podľa ktorého si zrejme vybrala meno jedna polska skupina, a upír Regis,už som si aj vravel co sa s trpaslíkmy stalo ale našťastie sa objavili. A keďže to bol "zaklinac Geralt z Rivie" už to je rytier zaklinac Geralt z Rivie.

30.04.2023 5 z 5

Vlk a dýka Vlk a dýka Juraj Červenák

Niekedy je menej viac..a tak že si Barbaric vzal jeden diel len pre seba mi vôbec nevadilo. Ďalší zaujímavý príbeh do série.

Lovec čertov Lovec čertov Juraj Červenák

Tak to bola jazda....parada,človek dôjde z prace a reku prečíta si pár strán pred spaním a bum za 4 dnu som ju preluskal...strhujúci príbeh a dokaz ze aj samotnému Jarosovy to svedčí teším sa kam ho dalsi osud zavedie a ci sa zase dajú všetci dokopy a zatiaľ ostatným odporúčam prečítať si túto knizku

15.02.2024 5 z 5

Strážcové Varadínu Strážcové Varadínu Juraj Červenák

Zaujímavé veľmi zaujímavé,toto som si povedal keď som prečítal prvú časť série... Predtým som sa nikdy nejak nezaujímal o vpád turkov do Európy ale vďaka tejto knižke som sa začal hľadať ďalšie informácie.

17.04.2021 4 z 5

Les prízrakov Les prízrakov Juraj Červenák

Pre mňa najlepší diel série veľmi ma bavil a celkovo bol dobre napísaný... Už minulý rok som chcel navštíviť miesta kde sa odohrával a tak dúfam že tento to už vyjde.... každopádne pán Červeňák dávam klobúk dolu

Diabol v zrkadle Diabol v zrkadle Juraj Červenák

Druhý najlepší diel série.

Pre hrsť dukátov Pre hrsť dukátov Juraj Červenák

Čo napísať ? K ďalšiemu dobrodružstvu Steina,Jaroša a Barbariča? Nuž je to ďalšie úžasné dobrodružstvo ktoré sa oplatí prečítať,dej má spád a ako už tu viacery napísali aj mňa zaujala Jarošova premena,uvidíme ako sa jeho postava vyvinie. Potešil aj záver knihy,keď už človek čakal len povinnú "jazdu". Každopádne ďakujem pán Červeňák že po 14 hodinovej šichte v kuchyni som mohol zrelaxovať pri vašej knihe aj keď som si povedal že prečítam vždy len kapitolu nech sa mu ľahšie vstáva ale neľutujem že som nezostal len pri nej

09.11.2021 5 z 5

Mŕtvy na Pekelnom vrchu Mŕtvy na Pekelnom vrchu Juraj Červenák

VEĽMI dobrý začiatok série

Ostrov bohýň Ostrov bohýň Juraj Červenák

Len jednu chybičku to malo ze to nebol Loktibrada ale Laktibrada tak sa moja prezývka mohla ocitnúť v knihe q mohol som sa chvalit ale inak poviedky moc fajn,trosku zmeny nezaskodi. Pri prvých dvoch som tak nejak tušil ako to skončí, ale to nevadí užil som si čítanie Precital som to po ceste do a z Brna

11.10.2023 5 z 5

Biela veža Biela veža Juraj Červenák

Pre mňa tiež ešte lepšia séria ako tá s Bathorym...skvelé čítanie a toto je to čo vyhľadávam...ďakujem za TOP seriu

17.04.2021

Dračia cárovná Dračia cárovná Juraj Červenák

Tak toto už áno..a časť s Babou Jagou som si prečítal 3x

Oceľové žezlo Oceľové žezlo Juraj Červenák

Moja prvá kniha od autora ktorú som prečítal...bol som znej troška "zmätený" nakoľko chvíľu predtým som dočítal Tolkienovho Pána prsteňov a porovnával som...čo bola chýba..skvelé dielo