helenn helenn komentáře u knih

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Do knihy jsem se začetla s velkým očekáváním, do půlky jsem byla nadšená, nevšední téma, kdo jsou vlastně žitkovské bohyně a co dělali jsem do té doby nevěděla. Zajímavé čtení, jak bojovali s režimem atd. Od půlky to nějak ztrácelo dech a přetisky protokolů v knize mě moc nebavily.

27.01.2018 3 z 5

Jonathan Strange & pán Norrell Jonathan Strange & pán Norrell Susanna Clarke

Kniha je dlouhá, spletitá, trochu trvá než se do ní člověk začte a trochu se v tom zorientuje. Není úplně špatná, ale neřadila bych ji mezi mé top. Snad poprvé musím říct, že se mi TV zpracování líbilo víc jak kniha.

27.01.2018 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Knihu jsem sice dočetla, ale další od autora číst nebudu. Nějak jsem se nemohla začíst, děj je sice napínavý, ale nevím, nějak jsem nepřišla na chuť severským detektivkám.

27.01.2018 2 z 5

Poprask v sýrové uličce Poprask v sýrové uličce Robert Fulghum

Oddychové čtení, milé povídky, pobaví. Čtení, když, nechcete příliš zatěžovat hlavu.

27.01.2018 5 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Kniha se mi líbila , čtivá, příběh vtáhne, některé postavy mi neseděly, rozuzlení překvapivé.

27.01.2018 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Čekala jsem přeslazenou story, ale nebylo tomu úplně tak, spíše je zde popisována ne tak úplně romantická stránka lásky, Příběh se čte velmi dobře a vezme za srdce. Jen ten konec.....

25.01.2018 5 z 5

Film jsem neviděla, knížka se mi celkem líbila, nemohu úplně říct, že je to můj šálek čaje, ale nebyla špatná. Děj má celkem spád, postavy dobře popsané.

25.01.2018 4 z 5

Maestra Maestra L.S. Hilton

Trochu zklamání, kupovala jsem ji s velkým očekáváním, kniha je taková laciná. Trochu zklamání.

25.01.2018 2 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Knihu jsem kupovala s velkým očekáváním, vyloženě propadák to není, ale nějak jsem se nemohla zabrat do děje, i když byl místy napínavý. Tak nějak to nemělo spád, do dočtení jsem se lehce nutila, autorka má i lepší knížky.

25.01.2018 3 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Kniha se četla dobře, děj vtáhne, můj dojem je, že je spíše pro ženy. Na TV seriál jsem se ani nedívala abych si nezkazila dojem. Místy malinko přitažené za vlasy, ale na dojmu zase tak neubírá.

25.01.2018 4 z 5