head.in.a.book head.in.a.book komentáře u knih

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Úžasná knížka

22.10.2021 4 z 5

Léto mezi řádky Léto mezi řádky Alena Štraubová

~Knížku jsem měla možnost přečíst v rámci #spoluprace s @humbookblogeri a moc za to děkuji!
~Když se venku oteplilo, hledala jsem knížky, které mi navodí letní atmosféru a tak jsem byla opravdu šťastná, že jsem měla možnost přečíst si Léto mezi řádky!
Tato knížka totiž, ať už obálkou nebo obsahem, přímo křičí ,, letní feel good contemporary" a já po ní nejspíš sáhla v tu nejvhodnější chvíli, protože mi neskutečně sedla!
~Příběh se chvilku odehrává v Česku, ale většinově ve Španělsku. Při čtení jsem měla chuť odjet k moři a jen ležet na pláži na sluníčku. Bohužel si budu prozatím muset vystačit se školním bazénem:D
~ Všechny postavy jsem si zamilovala,ale pořád se nemůžu rozhodnout jestli jsem tým Vincent nebo Denis, každý byl totiž úplně jiný a některými vlastnostmi mi byli oba podobní. Nejsympatičtější mi byl ale Denisův nejlepší kamarád Filip!
~ Ikdyž se na první pohled může zdát, že knížka nepředá nějakou hlubší myšlenku, najdete ji tam. Ikdyž se může zdát, že jde pouze o romantický příběh, jde i příběh, kde Denis hledá sebe sama a to se mi na něm moc líbilo!
Knížka ve mně vyvolala hrozně moc emocí. Chvilkami jsem se smála nahlas, občas jsem zase měla chuť řvát. A ikdyž mi přišly některé části moc urychlené, knížku vám moc doporučuji!

07.06.2023 4 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

Tahle knížka byla něco neuvěřitelného, byla krásně a poeticky napsaná a plná různých drobností které vám vykouzlí úsměv na tváři

18.11.2021 5 z 5

Láska je... Láska je... Tracy Andreen

* Za knížku moc děkuji @humbook_blogeri @humbook #spoluprace *

~ Láska je, je volné pokračování knížky Vánoční prázdniny , setkáváme se tady znovu s postavami Finley a Arthurem. Já jsem první díl četla už před nějakou dobou, nicméně si ho vůbec nepamatuju, takže pokud jste první díl nečetli, vůbec to nevadí:)

~ Láska je, byla první knížka s Vánoční tématikou, kterou jsem letos četla. Žádná očekávání jsem k ní neměla, takže mě nijak nepřekvapila, ale ani nezklamala. Knížka je vlastně celá takové vánoční romantické klišé. Je to prostě roztomilá ňuňu knížka. To mi ale ani tolik nevadilo, protože jsem si potřebovala po povinné četbě u nějaké knížky odpočinout a vypnout.

~ Finley je trochu nesympatická postava a celá knížka je vlastně založena na neschopnosti komunikace a kdyby si Finley s Arthurem prostě promluvila, tak se celou knížku nic neděje a nic by se ani nemuselo řešit
Ale řekla bych, že u vánočních romanťáren se nad tímhle musíte povznést a nečekat žádný extra propracovaný příběh, protože třeba já osobně, je pro něj nečtu, ikdyž se najdou takové výjimky, které i propracovaný příběh mají.

~ Láska je, vám doporučím, pokud si chcete u knížky odpočinout a vypnout, protože to se vám u ní určitě povede:)

17.12.2023 2 z 5

Zmrzlinářky Zmrzlinářky Jennifer Dugan

Moc děkuji @humbook_blogeri a @humbook za knížku v rámci #spoluprace

Od knížky jsem neměla skoro žádná očekávání, jen jsem si přála, abych byla po dočtení naladěná na léto a to se splnilo!

Už od začátku jsem měla chuť odjet na letní roadtrip a ochutnat příchutě zmrzlin, které byly zmiňované v knížce. Ještě teď se mi sbíhají sliny na Cestu borůvkovým rájem

Věc, která mi ale vadila celou knížku, bylo Fallonino chování. Přišlo mi, že se chovala neskutečně dětinsky. Chloe mi byla o něco víc sympatická, ale pořád mi přišlo, že by se vše vyřešilo, kdyby si vše jednoduše vyříkaly a tím by byly problémy vyřešeny. To by byla ale zápletka o ničem, a tak se vše táhlo až do konce.

Pokud si chcete přečíst oddechovou letní knížku a dětinské chování postav vám nevadí,Zmrzlinářky jsou pro vás to pravé!

25.07.2023 3 z 5

Diabolik Diabolik S. J. Kincaid

Zajímavé postavy, a hezky vybudovány svět, někdy jsem chtěla Nemesis zabít ale někdy jsem ji zase zbožňovala

05.11.2021

Dar Dar Clara Benedict

Takhle hroznou knížku uz jsem dlouho nečetla, celou dobu furt to samé, žádná akce, a tense před koncem zvrat aby jste si chtěli koupit druhý díl

20.10.2021 odpad!

Caraval Caraval Stephanie Garber

Fantasticky vytvořený svět se zápletkami a sympatickými hrdiny

13.10.2021 5 z 5

Dvojníci Dvojníci Rebecca Hanover

Zajímavý nápad, ze začátku jsem se do čtení musela nutit ale nakonec se to rozjelo. Už s těším na další díl

13.10.2021 4 z 5

Dotek chladu Dotek chladu Tamina Berger

Knížka byla napínavá, ale vše pokazil urychlený konec

13.10.2021 4 z 5