Hanncha Hanncha komentáře u knih

Ségry v průšvihu Ségry v průšvihu Thomas Brezina

Celou sérii miluju. Četla jsem ji pořád dokolečka a teď ji všude doporučuji mladším slečnám. Je to napínavé, vtipné a hlavně čtivé.

Ségry na mizině Ségry na mizině Thomas Brezina

Totálně ulítlé prázdniny Totálně ulítlé prázdniny Thomas Brezina

Ségry v akci Ségry v akci Thomas Brezina

Ségra, tobě přeskočilo! Ségra, tobě přeskočilo! Thomas Brezina

Naše totálně ujetá rodinka Naše totálně ujetá rodinka Thomas Brezina

Máma, mistr trapasů Máma, mistr trapasů Thomas Brezina

Matika a další pohromy Matika a další pohromy Thomas Brezina

24.05.2022 5 z 5

Zabouchnutá ségra: to je průšvih Zabouchnutá ségra: to je průšvih Thomas Brezina

Bráchové a jiné katastrofy Bráchové a jiné katastrofy Thomas Brezina

Ségry na zabití Ségry na zabití Thomas Brezina