$soutez = 0; Klukům vstup zakázán! Jen pro čarodějnice: Ségry na zabití - Thomas Brezina | Databáze knih

Ségry na zabití

Ségry na zabití

Lissi a Tinka jsou spolužačky. Chodí do jedné třídy, dokonce spolu sedí v lavici - a přitom jedna druhou nemohou ani vystát. A to se z nich mají každou chvíli stát sestry! Lissin tatínek a Tinčina maminka se totiž do sebe zamilovali a chtějí se vzít. Zdá se, že Lissi a Tinka jsou pevně rozhodnuté udělat sobě, rodičům i sourozencům ze života peklo. Všechno ale změní nenápadný školní projekt, při němž mají žáci v rámci hodiny dějepisu navštívit starší spoluobčany. Je paní Schiketanzová vážně to, co o sobě tvrdí - tedy čarodějnice? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/3946/segry-na-zabiti-3946.jpg 3.9139

Klukům vstup zakázán! Jen pro čarodějnice (1.)

Zwei allerbeste Feindinnen (2002)

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)

Morgaine07

Další kniha mého dětsví

Kočičídívka10
16.11.2017

fakt mě baví číst o Tince a Lissi. :-)

k8jj
01.09.2014

Nevím proč, ale tadle serie mě fakt chytla. Četla jsem ji jak jsem byla menší, zrovna v období kdy mě nebavilo číst a tak mě to chytlo, že jsem přečetla všech 20 dílů. Je to dobrá serie pro mladé, ale přečetla bych s jí i těd, protože jsem se u ní zasmála, pobavila a prostě mě celkově nadchla.

kuceju
18.05.2014

Tato série mě (ke svému údivu) celkem zaujala, na to, že knihy od Breziny naprosto odmítám. Nějaká ta upřímná vtipnost tam byla a zajímavé prostředí také (dům Tinky a Lissy), a mými oblíbenými postavami se stali Náfukovi...

Martinka 135
14.02.2014

Už jako dítěti mi bylo jasné, o jakou hloupost se jedná :-))

Nguyenová.Jana
16.09.2013

Kniha se mi velmi líbila. Poprvé jsem ji přečetla když mi bylo 9 let a doporučila mi ji vlastně starší sestra. Je to zábavná a pohodová kniha. Pomůže vám vžít se do té situace. Kniha popisuje takový příběh,který se může stát komukoliv z nás. První díl mě tak zaujal,že jsem si začala půjčovat více a více dílů. Patří do žánru romány-Dívčí. Tinka a Lissi jsou dvě hlavní postavy a je to nerozlučná dvojka. Ty knížky od Thomase Breziny jsem si vážně zamilovala. Thomas Brezina je určitě skvělý spisovatel,umí popsat děj a vcítit se do těch postav což málokteří autoři dokážou. Určitě bych doporučila holkám k věku dospívání.

Posli
04.02.2013

Společně s Blytonovou patří Brezina mezi mé oblíbené dětské autory. Je to pěkná série. Musím říct, že jako první díl série to vůbec nebylo špatné.

RoseDawson157
07.09.2012

Milovala jsem knížky od Thomase a Lissi a Tinka mě provázely celým dospíváním. ;D Prostě ségry na zabití.I další členové jsem si zamilovala i otravné sousedy Tinky a Lissi.Série není nejlepší z Thomasových knih,ale dostatečně zábavné,takže 3 hvězdičky. ;)

MysticHaa
02.06.2012

Knihy z této serie jsem jako mladší zbožňovala. teď už se mi některé díly nelíbí, ale některé mají stále něco do sebe.... Jako mladší jsem to prožívala, tak, že kniha byla napsaná o mě ... skoro doslova :)

Horxus
02.06.2012

Kniha ujde, ale všem je asi jasné, že se nedá řadit do kategorie vice propracovaných knih. Jako čtení na jeden večer se to dá, ale bohužel, četla jsem asi 5 knih z celé série a nijak mě to nenadchlo. Nijak extra propracovaný děj, spisovateli to mohlo trvat tak maximálně měsíc, né-li méně ji napsat. Ale pro malé čarodejnice, proč ne.

elis007
04.01.2012

Skvělá knížka.Vhodná pro ty kteří neradi dlouho tvrdnou nad knížkou. :)