HankaJosefiova HankaJosefiova komentáře u knih

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Neměla jsem velká očekávání, pro mě jsou bestsellery povětšinou dost nezajímavé, ale po pravdě je to první detektivní příběh co mě zaujal. Nechal mě nad ním přemýšlet.

27.03.2013 4 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Dokonale uchvacuje zvláštností, možná pochopením hrdinů, ale já osobně jsem se do téhle knížky naprosto vnořila.

27.01.2013 5 z 5

Blues pro bláznivou holku Blues pro bláznivou holku Václav Hrabě

Hledala jsem mnoho takových slov, která by mi byla něčím blízká. Někdy roztříštěná jindy harmonická, ale především zvláštně krásná.

11.01.2013 4 z 5

Kráska v nesnázích Kráska v nesnázích Robert Graves

Bohužel, i když jsem o této útlé, miniaturní knížce slyšela mnoho krásných slov, mne osobně nezaujala. Nevím možná přijde čas kdy do ní dozraju. Snad.

11.01.2013 2 z 5

Život: Vybrané citáty Život: Vybrané citáty Paulo Coelho

Kdo měl kdy rád knihy Paula Coelha a zjistil, že je čte zejména kvůli životním cílům a zajímavým citátům. Je tato kniha určena právě pro něho. Každý tu najde svoji pravdu.

07.01.2013 5 z 5

Znamení Blíženců Znamení Blíženců Lenka Lanczová

Je to již dávno, dnes bych tento žánr rozhodně nečetla. Ale tenkrát jsem hltala každé slovo :)

02.03.2011 2 z 5

Historie trestu smrti Historie trestu smrti Martin Monestier

Nelze říci že je tato kniha krásná, je prostě jen svá. A jelikož zpracovává téma pro mnoho lidí odporné...je pro svět i důležitá, protože odporné věci se nesmí ztratit v propadlišti dějin.

02.03.2011 5 z 5

Květ pouště Květ pouště Waris Dirie

Četla jsem ji asi ve čtrnácti a až do teď ve mě zanechala hodně...rozhodně jedna z autobiografií, které stojí za to.

30.11.-0001 5 z 5