Hanisek Hanisek komentáře u knih

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Tak nějak nevím, první díl mě nadchnul, i tenhle byl ze začátku dobrý, ale pak přišla prostřední část (samotné spáleniště), která mě místy až nudila. Nevím čím, to bylo. Konec byl už pak zase super. Jsem z tohoto dílu trošku v rozpacích. Třetí díl si přečtu, ale to prvotní nadšení mě po této knize trochu opustilo.

20.01.2015 3 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

Nebylo to vůbec špatné, ale ten první díl to prostě nepřekonalo. Ač nechyběly osudové okamžiky a krásné myšlenky, nějak mě to neodrovnalo jako ten první díl. Trošku mi přišlo, že někdy je lepší jen ...a žili šťastně až do dnes a už neříkat, co to šťastně vlastně bylo :D nějak to pro mě ztratilo to kouzlo. Knížka se četla moc hezky a utekla jak voda.
A musím říc, že nadšená jsem z té obálky. Ta je dokonalá.

13.12.2014 4 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Když jsem si jí kupovala, neočekávala jsem prakticky nic moc. Jen další letní romantickou knížku, kdy on má rád jí a ona jeho a odejdou společně do západu slunce. O to větší překvapení pro mě tahle knížka byla. Měla v sobě vše, lásku,tajemství, napětí. Prostě dokonalost. PO dočtení jsem neměla slov a marně utírala slzy. Díky bohu za epilog :)Myslím, že žádná romantická knížka mě tak nedostala. Pro mě jedna z nejlepších romantik, co jsem, kdy četla. Už se moc těším na druhý díl.

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Tahle knížka mi hodně připomínala Pokáni. Naprosto úžásný a napínavý příběh plný tajemství a intrik. Nikdy nevíte, co se stane a jak to nakonec dopadne. Skvěla zápletka.

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Tahle knížka mě naprosto dostala, už po pár stránkách jsem věděla, že jí musím mít v knihovně. Neobyčejně obyčejný příběh dvou lidí, kterým se navzájem proplétal život už od dětství. Doporučuju

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Dokonalost. Jen doufám, že se dočkáme i zbývajících dvou dílů.

Dash & Lily: Kniha přání Dash & Lily: Kniha přání Rachel Cohn

Takové milé tajemné předvánoční čtení. Moc se mi líbila, hlavně kapitoly psané z pohledu Dashe. Vůbec by mi nevadilo, najít takový deník mezi knížkami v regále... :)

13.11.2014 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Druhý díl byl lepší než první, jelikož jsem měla doma oba dva díly, četla jsem je dohromady a musim řic, že to bylo dobrý rozhodnutí. Nejsem si jistá jestli bych po první díle, šáhla po tomhle, protože jsem Abyy vážně neměla ráda, ale tím, že jsem to prokládala pohledem Trevise, četlo se mi to o moc líp. Pro ty co to ještě nečetli a maj oba díly zkuste to :) Je to prostě romantika, kdy nechybí dokonalý muž.

24.10.2014 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Abby měla pravdu: není dost dobrá pro Trevise. Ten kluk by si zasloužil lepší :) vážně mě většinu času štvala, tím jak děsně se chovala. Přiznávám, že Trevis není zrovna svatoušek, ale i tak. Vážně mě štvala. Trevis byl prostě dokonalej, co si budeme řikat. :) asi proto se mi druhý díl líbil víc

24.10.2014 3 z 5