hanicka5541 hanicka5541 komentáře u knih

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Výborná kniha.

25.04.2020 5 z 5

Doufejme v to nejlepší Doufejme v to nejlepší Carolina Setterwall

Od této knížky jsem čekala víc, bohužel mě nezaujala. Dočetla jsem ji až do konce, ale musela jsem se hodně přemáhat :/ asi mi nesedl ten styl psaní nebo nevím..

01.08.2019

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Zajímavá knížka, nenechala mě přestat číst. Téměř do konce jsem si myslela, že "pachatel" je někdo jiný :)

05.04.2019

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Krásný příběh, sice smutný, ale svým způsobem šťastný. Ze začátku mi chvíli trvalo než jsem se začetla a pochopila kdo je kdo a o co jde, ale pak jsem nemohla přestat... :)

21.01.2019

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott

Skvělá!

03.08.2018 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Prvních asi 30 stran jsem se musela trochu nutit, nechytlo mě to od začátku jako u jiných knih. Potom jsem se ale začetla a stálo to za to. Kniha plná zvratů, které bych nečekala, děj byl napínavý až do konce.

16.07.2018 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Napínavá kniha, pořád jsem čekala, v čem bude ten problém! Ve chvíli zvratu jsem nemohla přestat a četla jsem s otevřenou pusou, jak jsem byla překvapená. Už se těším na další knihu od autorky. Za sebe doporučuji.

06.06.2018 5 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Výborná! Se zatajeným dechem jsem četla dál a dál a nemohla přestat. Příběh skvěle napsaný, čtivý. Doporučuji.

21.05.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Za mě super! Měla jsem ji přečtenou během dvou odpolední, hltala jsem ji a nemohla jsem přestat, protože to napětí mi to nedovolilo. Doporučuji :)

18.04.2018 5 z 5