Hanca111 Hanca111 komentáře u knih

Seznámení Seznámení Marcela Remeňová

Nečekala jsem to, ale tuto knihu jsem si opravdun oblíbila. Někdy jsem se opravdu bavila a pak málem brečela. Ale opravdu super počtení.

Včelí lid Včelí lid Marcela Remeňová

Celá kniha báječná. Naprosto. A pak to pokazí koncem. (v dobrém slova smyslu)
Jak to mohla ukončit kakto? No už se nemohu dočkat až si přečtu pokračování.

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Pon prvních pár stránkách jsem se do této knihy naprosto zamilovala. I když jsem u žádné knihy ještě tak nebrečela, dokonce tam mám i pár rozmazaných slov. Bylo jasné že zemře, ale stejně mě to zasáhlo nepřipravenou. Je to jedna z mých nejoblíbenějších knih. Doporučuji lidem kterým nevadí pláč.

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Člověk si u této knihy krásně oddechne. U některých částí jsem se musela od srdce zasmát. A pak ten štastný konec. Co víc si přát? :D

Virus Virus Kathy Reichs

Úžasné to je jediné co mohu říci

07.11.2016 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Nic proti prvnímu dílu, ale padesát odstímů temnoty je mnohem hezčí. Možná to bude tou romantikou.

Selekce Selekce Kiera Cass

Úplně náhodou jsem na ni narazila v knihovně a tak mě chytla, že do večera jsem neměla co číst. První se mi asi líbil nejvíce, druhý byl velmi zajímavý a třetí byl konec předvýdatelný již od začátku i celá ta zápletka. Moc příjemné romantické čtení na odpočinek od reality. :D

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

U čtení této knihy jsem se rozhodně nenudila. Příjemně strávené hodinky čtením.

Únos Únos Kathy Reichs

Naprostá krása. :D Co víc dodat?

Zúčtování Zúčtování Kathy Reichs

Nemohla jsem se od čtení odtrhnout, chvílema jsem měla i husí kůži. Ten konec ne´mohl skončit lépe... jupíí Ben vyhrál. :D a jsou spolu. :D

Poklad Poklad Kathy Reichs

Též naprosto báječná kniha. :D