Givana Givana komentáře u knih

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Skvělá kniha, napínavá, četla se jedním dechem.

31.07.2020

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Jedním slovem super!
Jak může rodina, společnost ovlivnit vývoj osobnosti člověka v chladnokrevného vraha...

09.07.2021 5 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Příběh kamarádek jejichž přátelství prochází krizí. Známe své blízké a známe sami sebe? Příběh pohledem obou z nich nahlíží do prožívání hrdinek i ostatních postav. Zajímavý a napínavý děj.

23.02.2021 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Shari Lapena opět nezklamala. Svižné, napínavé čtení.

31.07.2020 5 z 5

Dobrá tak akorát Dobrá tak akorát Barbora Šťastná

I já jsem se tu našla. Autorka má vtipné i vážně postřehy na život obyčejné ženy.

31.07.2020 4 z 5

Manželské nehody Manželské nehody Randy Susan Meyers

Moc hezká kniha, čtivá, psychologie postav odkrývá charaktery.

04.08.2020 5 z 5

Prostě láska Prostě láska Eva Tížková

Asi je chyba, že jsem učitelka... Čtu, narazím na gramatickou chybu (zájmena ji/jí, čárky v souvětích, opakující se slova, písmenko navíc...), a pak se ztratím v ději. Takže čtu dvakrát, abych vnímala, o co jde...
Špatná práce korektora nebo tiskaře.
Námět zajímavý, hrdinka knihy se po prožitém traumatu a ztrátě zázemí zachová jako jiná osobnost.

05.04.2021 1 z 5

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Zajímavý děj knihy. Nevíte, kdo vám utvoří budoucnost. Žijete život s předtuchou, že je něco příčinou vašeho současna a nikdo vám nevěří. Kniha napínavá, smutná i radostná.

23.02.2021

Den, kdy jsem tě ztratila Den, kdy jsem tě ztratila Fionnuala Kearney

Zajímavý příběh matky, která si myslí, že svou dceru dobře zná.

23.10.2020 3 z 5

Summer Summer Monica Sabolo

Poetický styl autorky mě zprvu zaskočil, ale pak mě vtáhl do děje. Kniha je psána formou vzpomínek a prožívání hlavního hrdiny frustrovaného nevyjasněným zmizením jeho sestry. Skládá dohromady střípky událostí předchozích let, až se dostanete k ujasnění, které je šokující. Mě jako čtenáře důvod zmizení Summer rozhodil, až pak jsem pochopila důvody chování postav knihy. Kdo nenašel rozuzlení, asi špatně četl. Já doporučuji. Moc.

28.07.2020 5 z 5