Givana Givana komentáře u knih

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Jedním slovem super!
Jak může rodina, společnost ovlivnit vývoj osobnosti člověka v chladnokrevného vraha...

09.07.2021 5 z 5

Prostě láska Prostě láska Eva Tížková

Asi je chyba, že jsem učitelka... Čtu, narazím na gramatickou chybu (zájmena ji/jí, čárky v souvětích, opakující se slova, písmenko navíc...), a pak se ztratím v ději. Takže čtu dvakrát, abych vnímala, o co jde...
Špatná práce korektora nebo tiskaře.
Námět zajímavý, hrdinka knihy se po prožitém traumatu a ztrátě zázemí zachová jako jiná osobnost.

05.04.2021 1 z 5

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Zajímavý děj knihy. Nevíte, kdo vám utvoří budoucnost. Žijete život s předtuchou, že je něco příčinou vašeho současna a nikdo vám nevěří. Kniha napínavá, smutná i radostná.

23.02.2021

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Příběh kamarádek jejichž přátelství prochází krizí. Známe své blízké a známe sami sebe? Příběh pohledem obou z nich nahlíží do prožívání hrdinek i ostatních postav. Zajímavý a napínavý děj.

23.02.2021 5 z 5

Den, kdy jsem tě ztratila Den, kdy jsem tě ztratila Fionnuala Kearney

Zajímavý příběh matky, která si myslí, že svou dceru dobře zná.

23.10.2020 3 z 5

Manželské nehody Manželské nehody Randy Susan Meyers

Moc hezká kniha, čtivá, psychologie postav odkrývá charaktery.

04.08.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Shari Lapena opět nezklamala. Svižné, napínavé čtení.

31.07.2020 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Skvělá kniha, napínavá, četla se jedním dechem.

31.07.2020

Dobrá tak akorát Dobrá tak akorát Barbora Šťastná

I já jsem se tu našla. Autorka má vtipné i vážně postřehy na život obyčejné ženy.

31.07.2020 4 z 5

Summer Summer Monica Sabolo

Poetický styl autorky mě zprvu zaskočil, ale pak mě vtáhl do děje. Kniha je psána formou vzpomínek a prožívání hlavního hrdiny frustrovaného nevyjasněným zmizením jeho sestry. Skládá dohromady střípky událostí předchozích let, až se dostanete k ujasnění, které je šokující. Mě jako čtenáře důvod zmizení Summer rozhodil, až pak jsem pochopila důvody chování postav knihy. Kdo nenašel rozuzlení, asi špatně četl. Já doporučuji. Moc.

28.07.2020 5 z 5