Ginny123 Ginny123 komentáře u knih

Jal Jal Veronika Kutičková

Rozhodla jsem se víc podporovat české autory a rozhodně jsem neudělala chybu :) Jal byl super, úžasně promyšlený svět, chytlo mě to hned od začátku. Jediné, co mi vadilo bylo, jak nikdo nic neřešil. Čekala jsem nějaké vyšetřování únosů, ale dostala jsem večírky a válení na pláži. Konec to ale zase zvednul a četla jsem se zatajeným dechem! Moc doporučuji.

09.03.2022 4 z 5

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Tohle by si měl přečíst každý! Bylo to dost poučné, ale bohužel i poměrně nudné (hlavně začátek). Jack mě vůbec nebavil, ale Libby byla skvělá!

12.08.2021 3 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Tahle kniha mě hodně nalákala už anotací - ta obálka byla třešnička na dortu :)
Příběh mě moc bavil, trochu mi to připomnělo Hladové hry a Selekci. Moc se mi líbila myšlenka stříbrných s kouzelnými schopnostmi.
Hlavní hrdinka byla super :)

03.05.2021 4 z 5

Devátý spolek Devátý spolek Leigh Bardugo

Trochu mě mrzelo, že v knize není žádná romantická zápletka, to by ji jen vylepšilo.
Ale celý ten nápad s duchy a jak fungují se mi moc líbil.
Trochu mi vadilo, jak moc popisů tam bylo a chvíli trvalo, než jsem se kvůli dějové lince, která je vyprávěna na přeskáčku, do děje dostala.

02.05.2021 3 z 5

Zatracená láska Zatracená láska Tess M. Puffrová

Na tuhle knihu jsem se jako milovník série After moc těšila, protože je všude dost srovnávají (ale vím, že se autorka u After neinspirovala). A musím říct, že zklamaná jsem rozhodně nebyla!
Příběh byl úplně skvělý - slušná holka a potetovaný bad boy, to bylo něco pro mě ;)
Knihu jsem měla přečtenou za jeden den a další týden ji rozdýchávala :)))
Ten konec mě úplně dostal.
Rozhodně doporučuji!

Polibek Polibek Anna Todd

MILUJU TO!
Tohle byla úplná emocionální jízda.
Chvílemi jsem se culila od ucha k uchu, chvíleme se nervózně klepala a chvílemi jsem i brečela.
Už od první chvíle, co se Tessa s Hardinem potkali jsem je spolu milovala a nemohla jsem se dočkat, až se dají dohromady. Na knihách miluju romantickou linku, a té tady bylo až až - takže pro mě ideální. Jiný hlubší děj od knihy nečekejte.
Co mi na knize vadilo bylo trochu přehnané chování postav v určitých situacích. A to nejen hlavních, ale i vedlejších. Chovaly se přehnaně přátelsky, pak zase přehnaně nepřátelsky. Taky Tessino zaměstnání mi přišlo docela nereálné, ale chápu, že bylo potřeba pro děj.
U Tessy se mi opravdu nelíbilo, jak se rozešla se svým klukem, jako kdyby pro ni nic neznamenal, a to spolu chodili několik let!
Ale i tak jsem hltala stránku za stránkou a nemohla se odtrhnout. A ten konec?! Celé jsem to hrozně obrečela..

01.05.2021 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Harryho jsem četla už jako malá. Je to strašně super kouzelné, dobře vymyšlené a nejde to nemilovat.