Gabux Gabux komentáře u knih

Tajemství Lynburnů Tajemství Lynburnů Sarah Rees Brennan

Originální, zamotané, dokonalé. :) Jen tedy prosím pokračování jinak budu fakt naštvaná! -_- :D

10.02.2015 4 z 5

Slavnost bláznů Slavnost bláznů Rachel Caine (p)

U téhle série si vždycky příjemně odpočinu a tenhle díl mě nezklamal. Krásně jsem se odreagovala a Bishop přináší do příběhu nové poznatky a pořádné vzrušení. Miluji tuhle sérii a už bych si ráda přečetla další díl :)

06.07.2014 5 z 5

Půlnoční ulička Půlnoční ulička Rachel Caine (p)

Miluji upíří knížky a tenhle děj mě pohltil. Kniha přečtena během dvou dnů a to se mi už dlouho nestalo :3

18.05.2014 5 z 5

Prokletý dům Prokletý dům Rachel Caine (p)

18.05.2014 5 z 5

Ples mrtvých dívek Ples mrtvých dívek Rachel Caine (p)

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Úžasná kniha, která mě okamžitě vtáhla do děje. Nemohla jsem ji odložit! :) Přečtena za dva dny a mě se honí hlavou tolik otázek... Tak ráda bych věděla jak si žijí dál a co na to Travisův otec a podobně! ^^ Ach jo :/ Jde se na druhý díl :)

29.03.2014 4 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Tahle knížka není psaná stylem, který normálně čtu a přesto mě vtáhla do děje. Povedená kniha do které jsme se hned zamilovala a myslím, že se k ní ještě někdy vrátím :))

16.03.2014 5 z 5

Sofiin svět Sofiin svět Jostein Gaarder

Stále nemohu uvěřit tomu, že mě tuhle knihu donutil přečíst táta ve 12-ti letech. Každopádně to pro mě mělo jiné kouzlo než teď. Kniha byla každopádně poutavá a jsem ráda, že mi ji táta strčil do ruk :)

12.03.2014 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Nemůžu popřít to, že kniha má v sobě takový skrytý příběh a skryté kouzlo. Ale bohužel mě to kouzlo neokouzlilo tak jak by u mých oblíbených knížek mělo. Číst tuhle knihu bylo pro mě utrpení a přes to jak je krátká a mrzí mě to. Třeba do ní časem dorostu :)

12.03.2014 4 z 5