Gabulienka Gabulienka komentáře u knih

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Jednoznčná topka!!!! Napätie striedalo ďalšie napätie, zlyhané plány ďalšie nové a lepšie plány. Je to veľká škoda, že ďalší diel s týmito postavami už nebude :’( všetky vrany do jednej som si obľúbila, pretože každý mal niečo do seba :) Táto kniha je proste ako som už písala veľká TOPKA ! :)

04.06.2018 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Po tejto knizke som siahla ako po prvej po dlhej dobe, co som citala iba skripta a veru nelutovala som. Najma prva kniha je neuveritelne ctiva a v podstate som sa od nej nevedela odtrhnut co sa dalej stane. Je skoda ze si Tessa musela prejst az tolkymi skuskami,ktorych bolo na jednu osobu az prilis. Kazdopadne si Hardin ziskal miesto v kniznom srdci i ked to bol hajzel ale bolo krasne ako sa snazil. No a zo stastneho konca som si aj pooplakala

27.01.2018 5 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Seriu som zacala citat pred par rokmi, a cakala postupne dokial vyjde. No az po par rokoch som konecne zohnala i posledny knizny diel. Cela seria je zaujimavo pisana, i ked nie som uz ta pre koho bola urcena :( kazdopadne ani nie za tyzden som to mala precitane od zaciatku. I ked bol patch kedysi “zly” niet nad jeho a norin anjelsky pribeh :) u mna je to seria,ku ktorej sa rozhodne z nostalgickych spomienok isto vratim :)

25.01.2018 5 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Knižka bola zaujimavá, čtivá. Bolo super, že vrahova skutočná identita bola ozrejmena až na konci knihy :)

07.04.2019 4 z 5

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Skvela seria! Mam zase nad cim dumat nielko dni. A hlavne dopadlo to dobre, i napriek obetiam, ktore knihu doprevadzali

12.07.2018 5 z 5

Diabolik Diabolik S. J. Kincaid

Sice mi uz liezlo miestami na nervy ako sa kazdy miluje :) tak sa mi kniha velmi pacila, zaver a zvraty pre mna boli neocakavane :) kazdopadne sa mi kniha velmi pacila a citala sa mi este lahsie :)

21.03.2018 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Kniha plná zvratov a prekvapení,plná vzrušenia a občasne pekne nechutných opisov. Druhého dielu sa už neviem dočkať, obzvlašť na Kaza , i keď je to padúch je svojim spôsobom genialny hrdina. Už aby bol koniec aprila :)

03.03.2018 5 z 5