Fleur123 Fleur123 komentáře u knih

Sagittarius Sagittarius Václav Křivanec

Výborně se kniha čte, má spád, ústřední dvojice vyšetřovatelů velmi sympatická, žádná hluchá místa, za mě přečteno za dva dny.

17.09.2023

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Za mě jeden z nejlepších dílů:)

16.08.2023

Dáma kontra strelec Dáma kontra strelec Dominik Dán

Tohoto spisovatele mám velmi ráda, ale bohužel jsem knihu odložila cca po 30 stránkách, prostě to nešlo číst, velmi zdlouhavé rozhovory a popisování naprosto zbytečných detailů. Všechny předchozí knihy se četly velice dobře, ale tohle se opravdu nepodařilo. Mám doma všechny dosud vydané knihy, a věřím, že další kniha už bude zase klasická "dánovka".

05.06.2023

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Od první stránky se kniha skvěle čte, za mě snad nejlepší z celé série :)

13.03.2023

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Kniha má neskutečný spád, výborně se čte, za mě snad nejlepší díl.

20.04.2022

Jak být šik v Paříži Jak být šik v Paříži Marianne Levy

Tak takhle strašnou knihu jsem už dlouho nečetla. Odložila jsem ji cca po 15 stránkách, opravdu se to nedalo číst.

20.04.2022

Bremeno minulosti Bremeno minulosti Dominik Dán

Musím říct, že mám knihy od tohoto autora moc ráda, ale u této mi dělalo nějak problém se začíst. Jak zmiňují již přede mnou v komentářích, již jsem od autora četla mnohem lepší knihy. Mám je všechny, a tato se mi četla nejhůře.

25.11.2021

Minulosti neutečeš Minulosti neutečeš Anders Roslund

Dle komentářů jsem měla pocit, že kniha bude od prvních stránek tzv."neodložitelná". Přiznám se, že se mi začala dobře číst cca od poloviny, a musím uznat, že se četla výborně. Těším se na další pokračování knihy, která vyjde v nejbližších dnech.

12.11.2021

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Kniha se čte výborně, má to spád a hlavní komisařem je sympatická osoba. Těším se na další pokračování této série, je to jedna z autorek, která si drží laťku a každá kniha je napínavá až do poslední stránky

26.07.2021

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Očekávala jsem od knihy mnohem více, druhý případ jsem přeskakovala, vůbec mě nezaujal. Konec takový zvláštní, musím přiznat, ze autorka již napsala lepší knihy.

24.07.2021

Misionář Misionář Iveta Svobodová

Jedna z nejlepších knížek, kterou jsem v poslední době četla. Doporučuji :)

21.12.2020

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Tak tahle kniha je opravdu síla. Přiznám, že některé pasáže popisující brutalitu jsem přeskočila, protože to bylo fakt drastické. Za ně je to jedna z nejlepších knih Larse Keplera. Těším se na další díl, protože z poslední stránky je zřejmé, že tato kniha s komisařem Joonou není rozhodně poslední.

21.11.2020

Dávné zločiny Dávné zločiny Glen Erik Hamilton

Dle anotace jsem od toho očekávala více. Kniha se celkem dobře četla, akorát návraty do dětství hlavního hrdiny mě moc nebavily.

17.11.2020

Osudová léta Osudová léta Marie Lamballe (p)

Kniha není špatná, ale prvni díl se mi líbil i četl lépe. Třetí díl si přečtu z pouhé zvědavosti, jak to všechno dopadne. Postavy jsou sympatické, a poválečná doba v Německu a okrajově i v Rusku je popsána tak, jak to v té době asi opravdu fungovalo.

30.10.2020

Lovkyně Lovkyně Kate Quinn

Perfektně čtivá knížka, zajímavý děj i téma. Určitě si ráda přečtu od této autorky i další knihu.

23.10.2020

Věrný čtenář Věrný čtenář Max Seeck

Až na ten neskutečně podivný konec se to docela dobře četlo, ale dle recenze jsem očekávala něco jiného.

24.09.2020