femar femar komentáře u knih

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Tuto knížku by si snad měli přečíst všichni.

17.01.2016 5 z 5

Dvanáct šancí na nevěru Dvanáct šancí na nevěru Libor Hörbe

Knížku jsem četla jedním dechem. Zajímavé, jak může jeden VELKÝ CUK ovlivnit lidské osudy.

08.11.2018 5 z 5

Nejbohatší muž v Babylóně Nejbohatší muž v Babylóně George Samuel Clason

Velmi zajímavé a poučné čtení

25.07.2016 5 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Četlo se mi to velm dobře.

12.04.2018 5 z 5

Ale jo. Pobavila, i když Stoltý stařík se mi zdá o něco lepší. Podobná osnova jako zde.

17.01.2016 4 z 5

Stopařův průvodce po Galaxii / Restaurant na konci vesmíru Stopařův průvodce po Galaxii / Restaurant na konci vesmíru Douglas Adams

Úžasná knížka, velmi dobře se četla a velmi pobavila.

06.01.2016 5 z 5

Bolesti kloubů Bolesti kloubů Bruce Fife

Kniha se velmi dobře čte. Je srozumitelná. Důležité věci jsou několikrát opakované.

28.07.2018 5 z 5

Cesta k uzdravení - O daru léčení Cesta k uzdravení - O daru léčení Jan Palouček

Nechala jsem se nachytat a zakoupila jsem si tuto knihu. V anotaci je čtenáři slíbeno: "Velkou pozornost věnuje autor průběhu léčení pomocí vkládání rukou." Tomuto se kniha věnuje jen polovinou věty na straně 109. Zbytek knihy je omílání stále téhož, jen názvy kapitol se liší.

24.09.2017 1 z 5

Muži se nechávají milovat Muži se nechávají milovat Wilfried Wieck

Ale jo, dalo se to přečíst.

02.08.2016 3 z 5

Velmi zajímavé čtení. Mohu doporučit