fany_haf fany_haf komentáře u knih

Požitkář Požitkář Richard Mason

Tak trochu učebnice sexu. :-)

15.01.2019 4 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Až na ten konec.

20.11.2017 4 z 5

Přímý zásah Přímý zásah James Patterson

Těch mrtvých bylo na můj vkus až příliš. A ten otevřený konec, no nevim. Nadšeni nesdílím.

31.10.2017 3 z 5

Rudá volavka Rudá volavka Jason Matthews

Skvělý špionážní román. V Rusku bych tedy žít unemohla. Poučné.

01.08.2017 5 z 5

Královna havranů Královna havranů Anna Bauerová

Tak jsem si zopakovala dějepis. Musela jsem mít po ruce tablet, abych se zorientovala v čase. Druhá půlka romantická, to aby si jeden "vorazil". Poučení i rozptýlení.

10.11.2016 3 z 5

Kníže Arnsberk Kníže Arnsberk Igor Von Percha

Lepší červená knihovna

23.05.2016 3 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Nora Roberts

Knížku jsem dočetla, ale děj se mi zdál naprosto nevěrohodný. Akční Ambra mi neskutečně lezla na nervy.

23.05.2016 2 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Život je fakt složitý. Moc pěkná knížka.

25.01.2016 4 z 5

Potopený konvoj Potopený konvoj Leo Kessler (p)

2. světová. Američani připravují zkušební vylodění, německá ponorka číhá na příležitost zajmout amerického důstojníka a uprostřed té krutosti američtí a němečtí vojáci, námořníci, mladí muži se svými obyčejnými sny. Velice silná kniha. Pro mne nervová záležitost

25.01.2016 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

V knihovně říkali, že někteří čtenáři považovali knížku za poměrně zdlouhavou. Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit. Mně se tedy líbila, až na to, že jsem dost dlouho tušila, kdo je vrah. Konec mě tedy nepřekvapil.

26.09.2014 4 z 5

Strážkyně tajemství Strážkyně tajemství Barbara Wood

Ne, tak tohle ne.

02.09.2014 1 z 5

Flyboys Flyboys James Bradley

Skvělá kniha. Autor objektivně, pravdivě a hlavně realisticky popisuje leteckou válku i s jejími důsledky pro obyčejného člověka, že jsem to místy nervově nevydržela a musela čtení přerušit, zhluboka dýchat, projít se. Jsem šťastná, že něco takového jsem nemusela prožít.

26.08.2014 5 z 5

Doktorka Samantha Doktorka Samantha Barbara Wood

Výborně se to četlo. Konec je tedy mírně přitažený za vlasy, náhoda na náhodu, ale budiž.

26.08.2014 4 z 5

Prokletí harému Prokletí harému Anna Březinová (p)

Česká Angelika. Já osobně tenhle typ knížek nemusím, ale dočetla jsem to.

17.06.2014 2 z 5

Království stínů Království stínů Barbara Erskine

Pěkné, čtivé. Jen ta duchařina v závěru mě tak trochu zklamala. To není můj šálek kávy.

23.03.2013 3 z 5