Evul15 Evul15 komentáře u knih

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Nádherná kniha.
Kniha se velmi dobře četla, autorka mě mile překvapila svým námětem.
Velice čtivá a musím podotknout, že jsem byla jednou z těch, které se nechali zmást názvy kapitol. Touto knihou jsem taky překonala svůj rekord čtení knih a přečetla jsem ji jedním dechem za necelý den. Námět postav prince a zabijáka byl okouzlující.
Připisuji tutu knihu mezi mé nejoblíbenější.

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Četla se skvěle. Děj však šel podle mě až moc rychle. Neuškodilo by trochu té větší akčnosti. Nejlepší mi přišel asi ten začátek, protože pak jak se k nim Nova "přidala" do týmu, tak mi to přišlo moc přeslazené. Nejvíc jsem musela přetrpět pasáž se sendviči a pak ten v tom parku. Nemůžu se už dočkat dalšího dílu, snad se tam objeví trochu více té akce a doufám i v to, že se Nova potom přestrojí za Nightmare (ten převlek a její schopnosti byly vážně boží). Ta romantika by mi tam ani nevadila, jen kdyby nebylo toho Adriana, který mi trochu lezl na nervy:(

26.05.2018

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Super počtení.
Jediné co mi trochu vadilo, že zde mohlo být použito trochu víc té dramatičnosti.
Rychle se čte :)

19.05.2018

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Velmi čtivá, trochu jsem byla zklamaná, že se musel Rafe zasnoubit s jinou, ale autorka to tak asi chtěla.
Jinak velice doporučuji. Nepřinutit se, tak bych ji četla místo spaní.

23.04.2018

Deset tisíc nebí nad tebou Deset tisíc nebí nad tebou Claudia Gray (p)

Tento díl trilogie byl skvěle napsán, ale nijak zvlášť mě nenadchl. Kniha má úžasnou obálku, ale děj mi nic nedal. Se čtením knihy jsem neměla žádný problém, jako u některých, které jsem ani nedočetla. Podle mě byl lepší první díl. Tak uvidíme,jak mě oslní 3. díl ohniváku.

11.03.2019 3 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Oproti 1.dílu byla kniha trochu méně okouzlující.
Strašně se mi líbilo, jak autorka do knihy přispěla Gaudrelininou poslední vůlí, Písní Vendy a jinými ... .

Strážkyně pramene Strážkyně pramene Emmi Itäranta

Velmi krásně napsaná kniha. Velmi čtivá a má velice zajímavý námět. Originálně napsáno.

14.12.2017