eva7328 eva7328 komentáře u knih

Kontrabas Kontrabas Patrick Süskind

Ako sa vyrovnať s priemernosťou? So šarmom, zveličením a iróniou. Süskind je pán spisovateľ.

31.08.2015 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Pomenovanie bestseller je zaslúžené. (y)

24.07.2015 5 z 5

Každý deň má niekto narodeniny Každý deň má niekto narodeniny Silvia Bystričanová

Veľmi milé prekvapenie. Žiadna červená knižnica. Štýl aj dej ma zaujal, a to si už dosť vyberám.

24.07.2015 5 z 5

Zmrzlinová královna Zmrzlinová královna Susan Jane Gilman

Prvých 200 strán bolo výborne napísaných, potom to chcelo vo vydavateľstve preškrtať, pretože som sa nudila a veľa preskakovala. Dobre vykreslené postavy, ale počas čítania som stále čakala, že sa niečo prevratné stane. Nestalo sa. Zbytočne hrubá kniha, ale dej bol zaujímavý.

13.07.2015

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Vtipné a ľahké čítanie, dobre vypointované. Vytknem len nereálne správanie mačky, ale to mi potvrdia všetci majitelia mačiek.

01.07.2015 4 z 5

Jar, leto, jeseň, Agáta Jar, leto, jeseň, Agáta Silvia Bystričanová

Bol by z toho pekný film. Autorka vystihla zásadné chvíle v živote človeka mimoriadnym spôsobom. Skvelá kniha.

01.07.2015 5 z 5

Šťastie prišlo v sobotu Šťastie prišlo v sobotu Silvia Bystričanová

Ak hľadáte príbeh, ktorý ma hĺbku a netrváte na prekvapivom ukončení príbehu, tak siahnite po tejto knihe. Text pôsobí na čitateľa prívetivo a donúti vás čítať s ceruzou v ruke. Mňa si táto kniha našla v čase, keď som to potrebovala najviac. Liečila moju dušu.
Skôr, ako začnete čítať, uvarte si čaj a rozbaľte čokoládu. R.I.P. moja diéta.

23.04.2015 5 z 5

Čitateľ z vlaku o 6.27 Čitateľ z vlaku o 6.27 Jean-Paul Didierlaurent

Sklamanie. Agresívne PR, ktoré má za následok to, že som zbytočne vyhodila peniaze za knihu, ktorá si to nezaslúži.

23.04.2015 1 z 5