Erinien Erinien komentáře u knih

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Je to tady, zase jsem do toho milé Jennifer spadla. Říkala jsem si, že knihy z manželské série stačí. A teď jsem si koupila tuto a zdá se, že brzy budu vlastníkem další kompletní série. Ach jo;)
Což znamená, doporučuji všem milovnicím romantiky:)

Raněný jestřáb Raněný jestřáb Dixie Browning

Tuhle harlequinku jsem si zapamatovala. Dokonce natolik, že jsem si na ni po letech vzpomněla a vzpomněla jsem si i na název! A to už opravdu něco znamená.

Mluvčí za mrtvé Mluvčí za mrtvé Orson Scott Card

Výborné pokračování první knihy, které je ale zároveň naprosto jiné než první kniha. Skvělé, to jsem nečekala.

Enderova hra Enderova hra Orson Scott Card

Tahle kniha se mi ještě týden po přečtení usadila v hlavě a němohla jsem jí z ní dostat. Výborné.

05.09.2015 5 z 5

Na cestách s Jotarem Na cestách s Jotarem Stan Sakai

U některých serií kvalita klesá, mám pocit že Usagi je lepší a lepší.

11.05.2014 4 z 5

Hostina pro vrány Hostina pro vrány George R. R. Martin

Čtvrtá kniha je nejhorší. Martinovi se to rozutíkalo a vůbec si nejsem jistá, jeslti bylo třeba některé příběhy vyprávět. (třeba Brianne, i když jí mam moc ráda). V jednu chvíli jsem se naštvala a četla jednotlivé příběhy lidí, od začátku do konce, takže nejprve, Aryu, pak Brianne, pak Jaimeho a pak jsem se donutila i k Cersey.

27.04.2014 3 z 5

Dáma s kocourem Dáma s kocourem Bethany Campbell

Moje osudová Harlequinka, od puberty ji miluju. Bethany Compbell pro mě psala nejlepší harlequinky.

26.04.2014 4 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Vůbec nelituji, že jsem si tuhle knihu koupila. Je to velmi dobrá Harlequinka.:)

26.04.2014 3 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Tomu já říkám romanťák na úrovni. Kniha mě donutila těšit se na pokračování- manželskou past .

26.04.2014 3 z 5

Okouzlit krásku Okouzlit krásku Nicole Jordan

Jak píše předemnou Tiama, je třeba oddělit si knihy jinou četbou, jinak zjistíte, že Nicole Jordan píše erotické scény neustále podle jednoho scénáře a to člověka za chvíli nudí. Jeskyňky rozkoše, okvětní plátky touhy a podobné výrazy pak znějí neuvěřitelně vtipně. Pro mě bylo lepší Potěšit dámu, protože to byla první kniha ze série, kterou jsem četla.

26.04.2014 1 z 5

Potěšit dámu Potěšit dámu Nicole Jordan

Potěšit dámu, mě potěšila, protože jsem přesně na takovou knihu měla chuť - odechovka o pravé lásce, vzniklé z neuvěřitelné náhody. Je to milý nesmysl a dokud jsem měla přečtenou jen nejdnu knihu od této autorky, z této serie, považovala jsem to za milé jemné "porno" pro ženy. Ale třeba Jenifer Probstová, píše o mnoho lépe.

26.04.2014 2 z 5

První planeta smrti První planeta smrti Harry Harrison

Podle tohohle by měli natočit film. Miluju tuhle knihu už od dětství.

26.04.2014 5 z 5