ELMA ELMA komentáře u knih

Cesta černých ovcí Cesta černých ovcí Harri Nykänen

Příběh by mohl být delší.

24.09.2016 5 z 5

Znamení run Znamení run Joanne Harris

Kdo je Bezejmenný jsem pochopila poměrně brzy a celý příběh pak pro mě ztratil kouzlo. Další, co se mi nelíbilo, bylo moc vedlejších příběhů, takže hlavní příběh se tak trochu ztrácel, což byla škoda.

13.07.2016 3 z 5

Pes a dějiny aneb Jak to asi nebylo Pes a dějiny aneb Jak to asi nebylo Petr Skalka

Moc by mě zajímalo, jak moc jsou některé příběhy pravdivé!

30.06.2016 4 z 5

Jed Jed Andrzej Pilipiuk

Na to, jak moc mě bavily Kroniky Jakuba Vandrovce, tak tohle už nějak nebylo ono.

30.06.2016 3 z 5

Homo špiritusus Homo špiritusus Andrzej Pilipiuk

Samotný Homo špiritusus takový zázrak nebyl. Kratší povídky jdou Pilipiukovi lépe.

24.06.2016 3 z 5

Loutkářova hra Loutkářova hra Wolf Serno

Pravda, nečetla jsem první díl, ale při čtení to nějak zvlášť nevadilo. Co bych ale vytkla, je příšerně roztahaný konec.

17.06.2016 3 z 5

Kroniky Jakuba Vandrovce Kroniky Jakuba Vandrovce Andrzej Pilipiuk

Vandrovec mě fakt bavil, jen by nemusel tak chlastat..

24.05.2016 4 z 5

Kantořina - těžká dřina Kantořina - těžká dřina Miroslav Buberle

Zasmála jsem se jednou, na straně 95 a to je na "humoristický" román málo.

11.05.2016 2 z 5

Příběhy z čarodějova receptáře Příběhy z čarodějova receptáře Marie Kubátová

Naprosto kouzelná knížka!

08.05.2016 5 z 5

Exmanželka Exmanželka John Lutz

Námět dobrý, četla se rychle, ale chybělo mi u toho to napětí, které provázelo např. Nočního pavouka. Další nevýhodou byl předvídatelný děj.

01.05.2016 3 z 5

Proroctví Proroctví Josephine Angelini

Helen a Claire mi v lecčem připomínali Cleo a Robbi od Anne Scott s tím rozdílem, že Helen mi neustále lezla na nervy. Když vám leze hlavní hrdina na nervy, příběh se čte špatně. Nicméně dočetla jsem a stačilo, další díly si s chutí nechám ujít.

23.04.2016 3 z 5

Talisman Talisman Stephen King

Ach, kdyby to tak bylo o 300 stránek kratší a nebylo to táhlé jak rozvařená dlouhá nudle, bylo to by to skvělé. Bohužel není.

11.04.2016 3 z 5

Jáma a kyvadlo a jiné fantastické příběhy Jáma a kyvadlo a jiné fantastické příběhy Edgar Allan Poe

Tento výběr povídek je trochu nešťastný, některé povídky jsou si tak podobné, že jsem je musela číst dvakrát, abych je od sebe rozlišila.

30.03.2016 4 z 5

Vražda na golfovém hřišti Vražda na golfovém hřišti Agatha Christie

Pro mě jedna z těch slabších

17.03.2016 3 z 5

15 pátračů 15 pátračů Jan Zábrana

Skvělá antologie!

02.03.2016 4 z 5

Případ naruby Případ naruby Raymond Chandler

Nebyla to špatná detektivka, jenom se to táhlo jak vařená nudle

14.02.2016 3 z 5

Kdo zavraždil paní Skrofovou? Kdo zavraždil paní Skrofovou? Mika Waltari

Každá detektivka, kde až do konce netuším, kdo, proč a jak, mi udělá radost!

24.01.2016 4 z 5

Slečna v cizím bytě Slečna v cizím bytě Inna Rottová - Mirovská

Když já mám pro Šikovnou tchyni slabost :)

23.12.2015 4 z 5

Odmaturuj z biologie Odmaturuj z biologie * antologie

Stačila mi jak k maturitě, tak k přípravě na přijímačky na VŠ. Nicméně, pokud z biologie toho moc nevíte, stačit nebude.

05.12.2015 4 z 5

Nejen bonmoty a citáty o životě nahoře i dole Nejen bonmoty a citáty o životě nahoře i dole Vratislav Ebr

Tahle se povedla nejvíc, ostatní nejsou tak dobré

25.11.2015 4 z 5