Kantořina - těžká dřina

Kantořina - těžká dřina https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35905/kantorina-tezka-drina-35905.jpg 3 12 12

Humoristický román, jehož vypravěčem a zároveň hlavním hrdinou je čtyřicetiletý učitel základní školy, laskavě a s nadhledem líčí trable a peripetie dnešního kantora a jeho rodiny. Příběh plný trapasů a omylů přesně vystihuje pořekadlo, že život je změna a změna je život.

kamibe
17.09.2023

Knížku jsem si koupila určitě nepříliš dlouho po jejím vydání a při čtení mi mnohokrát nebylo do smíchu, ale spíš do pláče, anebo jsem na autora mělo rovnou zlost. Už tenkrát mi to nedalo a napsala jsem dlouhou odezvu, kterou bych možná ani neměla nazývat recenzí, neboť je to spíš její docela rozsáhlá kritika se spíš záporným znaménkem. Při hledání něčeho docela jiného jsem ji ve svém pc objevila, přidávám ji tedy sem do záložky Recenze.

Dadance
23.07.2023 1 z 5

O kantořině nic, o krizi středního věku autora víc, než by člověk chtěl vědět. Podáno bez nadhledu a humoru.

JajaD13
08.04.2021 odpad!

Úplně zbytečná kniha. Možná jsem čekala něco jiného, ale po většinu času jsem se cítila trapně za hlavního "hrdinu".

Merlinit
15.08.2018 odpad!

Sem tam trapné, místy hloupé, občas trapné i hloupé zároveň.

ELMA
11.05.2016 2 z 5

Zasmála jsem se jednou, na straně 95 a to je na "humoristický" román málo.

VladkaBU
13.11.2015 3 z 5

... být kantor je opravdu dřina :-), asi tak Alois Pein jako knihovník. Úsměvný příběh, který jsem v rámci Knihoběžníka za dlouhou dobu přečetla, i mě chvílemi pobavil :-) :-) .

Miroslav Buberle
česká, 1951 - 2009