Jed

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nejznámější hrdina posledních let, bezohledný dědek, terminátor poháněný samohonkou, člověk, který neodpustí mrtvému ani živému, se opět vrací. A tentokrát skutečně v plné síle! Tohle je Polsko viděné z perspektivy „vesničana od kosti“. Jde do toho opravdu ostře – mizí umělý chrup, kořalku chlastají zombie, ďábel nabízí partii pokeru… Tento Jed destiloval osobně mistr polské fantastiky Andrzej Pilipiuk a obsah alkoholu můžete počítat na stovky procent. Lék samozřejmě nemá atestaci SÚKL, o to účinnější však je včetně množství vedlejších účinků. Požíván v libovolném množství způsobuje silnou závislost. Vyvolává vidění, přeludy a záchvaty neovladatelného smíchu. Podávejte v libovolném množství i bez porady s lékařem, ovšem za jakékoli zdravotní postižení neručíme a pracovní omluvenky nevyplňujeme....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184696/jed-UUj-184696.jpg 3.547
Série

Kroniky Jakuba Vandrovce 7.

Žánr
Humor, Povídky, Fantasy
Vydáno, Laser-books (Laser)
Orig. název

Trucizna, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Jed

Přidat komentář
lugh
14.02.2020

Poněkud slabší než předchozí knihy, ale na druhou stranu kde pořád brát zápletky. Přiznám se, že je mi poslední dobou sympatičtější Semen než Jakub, ale možná je to jen momentální stav mysli.

Mr.BFU
08.06.2017

Není to špatné, ale nepřijde tak dobrá jako ty předešlé.


ELMA
30.06.2016

Na to, jak moc mě bavily Kroniky Jakuba Vandrovce, tak tohle už nějak nebylo ono.

orson
29.06.2015

Možná trochu lepší než poslední Vandrovec, ale kvalitě prvních dílů se nevyrovná. Že by už byl tento žánr a hrdina tak vytěžený? Ale přesto jsem si knihu užíval a některé povídky mě opravdu pobavily (škoda že až na pár výjimek neměli náležitou pointu).

Brace
05.05.2015

Že by Jakubu Vandrovci (či spíše samotnému autorovi) docházel dech? Klesající kvalita knih při nadměrné autorově grafománii je logická, ale tohle bylo opravdu příliš. Žádná z povídek v knize nevybočuje z řady, všechny do jedné jsou o ničem a mlátí prázdnou slámu. Být toto Pilipiukova prvotina, v nakladatelství se mu vysmějí a namísto vydání mu rukopis omlátí o hlavu. Dvě hvězdy dávám ze sympatií k předchozím příběhům o svérázném exorcistovi. Pokud to takhle půjde dál (a obávám se, že půjde), už nebudu váhat označit knihu za odpad!

ragnar
10.02.2015

Hodně velká bída...V porovnání se staršími příběhy JV ani ne slabý odvar... jen taková zatuchlá voda z rybníka... Škoda