eliska3246 eliska3246 komentáře u knih

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Zatím nejlepší kniha z téhle série. Skvělá akce,skvělé postavy a skvělé zvraty. Hlavně se konečně všechno začne rozvíjet správným směrem (především vztahy). Jen konec mi přišel trochu moc kýčovitý, ale naději mi dává vize, že se to v dalším díle všechno ještě po.... :D

09.12.2014 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Tahle kniha je mou nejméně oblíbenou z celé série. To ovšem neznamená, že není skvělá!

26.11.2014 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Tak tahle kniha už je opravdu klasika. Kdo ji nečetl, jako by nebyl. :D

26.11.2014

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Skvělé doplnění celé série. Musím říct, že v Alianci mi vadily kapitoly popisované z pohledu Tobiase, ale tady jsem si ho nečekaně oblíbila.

26.11.2014 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Z téhle knihy jsem nadšená stejně, jako z prvního dílu, a možná ještě víc. Víc akce, víc romantiky a nečekané zvraty mě ohromily.

26.11.2014 5 z 5

Pravému fanouškovi Harryho Pottera tahle kniha rozhodně nesmí chybět. Je psaná ve stylu učebnice, ale to rozhodně neznamená, že jde o nějaké nudné čtení. Naopak. Člověk se při čtení dozví spoustu novinek a doplňkových informací jak o samotných zvířatech, tak o autorovi a jeho působení v kouzelnické historii. Perličkou jsou vtipné komentáře psané Harrym a Ronem. Plný počet to ode mě nedostane jen z důvodu, že kniha je příliš krátká na to, aby se dala vydávat za učebnici pro péči o kouzelné tvory.

19.11.2014 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Po shlédnutí filmu jsem byla se svými emocemi dost na rozpacích. Nevěděla jsem, jestli se k Nástrojům smrti stavět spíš pozitivně, nebo negativně. Naštěstí mě kamarádka ukecala, abych si přečetla knihu. Dočteno během dvou dnů, rozečtený další díl a předsudky vybudované filmem zbořeny. Palec nahoru.

18.11.2014 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Kniha je naprosto boží. Vřele ji všem doporučuji. Nejskvělejší mi na ní přišel ten "placerskej slang". Ze začátku jsem klukům rozuměla zhruba každé třetí slovo, ale postupem času jsem si na netradiční obraty zvykla a než jsem knihu dočetla, už jsem se přistihla, že je používám také. :D

18.11.2014 5 z 5