EliM EliM komentáře u knih

Sladké pokušení Sladké pokušení Cora Reilly

Děj je fajn, kniha napsaná čtivě, jen mě zrušily ty gramatické hrubky v překladu

04.01.2024 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Nedoporučuji, málokdy knihu nedočtu, ale toto byl fakt odpad, takže jsem odložila do koše. Nevadí mi klišé v knihách, ale toto už je moc. Penelope totální blbka a buranka, to snad nikdo tak blbej nemůže být ani v knize, chjo

20.03.2023 odpad!

Čo koho do toho Čo koho do toho Enja Rúčková

Myslela jsem, že tento díl bude lepší než první, ale naprosto nereálné situace, hlavní hrdinka je na ránu, knihu jsem přečetla, ale za mě fakt ne ..

25.10.2017 2 z 5

Vládkyně moří Vládkyně moří Philippa Carr (p)

jak mám historiské romány o námořnících ráda, tak toto byl opravdu děs, souhlasím s každým slovem "oliviet", hlavní hrdina byl naprosto nesympatický, bezpáteřní hlupák, stejně tak hlavní hrdinka a vlastně všechny postavy, jakož i neustálé rozebírání katolíků a křesťanů, také jsem nedočetla, jelikož jsem nemohla uvěřit, že hlavní hrdinka stále touží po naprosto bezpáteřním hlupákovi ..

06.09.2017 odpad!

Za černými dveřmi Za černými dveřmi Velvet

Mi se kniha nelíbila, v knížce snad nebyla jediná kladná, tím myslím sympatická osoba ...

07.09.2014 1 z 5

Dokonalý muž Dokonalý muž Linda S. Howington

Fakt dobrá, jsem se smála nahlas, jinde zase byla smutná, myslím, že povedená kniha :)

09.08.2014 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Dokonalé, dokonalé, prostě dokonalé :). V některých pasážích jsem se smála, až mi slzy tekly. Jako jo, první díl byl první díl, nejlepší, ale i tento třetí je prostě úžasný. Jediná nevýhoda je ta, že tak rychle skončil, škoda, tak snad se Paní Spisovatelka pochlapí a vykouzlí nějakou další knihu :)

06.04.2014 5 z 5

Tvrdohlavá nevěsta Tvrdohlavá nevěsta Catherine Coulter

Tak já jsem bohužel nedočetla, jsem již ve 2/3 knihy a hlavní hrdinka je stále ... . Vím, že asi něco prožila v dětství, ale než se k tomu dohrabu, tak knihu raději odložím a to se mi nestává tak často. Jinak mám autorku ráda, ale tato kniha za mě ne!

05.04.2014 2 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Úžasná kniha, v některých pasážích jsem se zalykala smíchy, poslední třetina trošku polevila v humoru, což byla škoda, jinak by to bylo na pět hvězd :)

16.02.2014 4 z 5

Pod střechami Paříže Pod střechami Paříže Henry Miller

Fuj, stačily mi první dvě stránky a kniha letěla z čtečky, bych se musela pozvracet a to nejsem kdovíjak upjatá!

07.01.2014 odpad!

Hříšné tajemství Hříšné tajemství L. Marie Adeline (p)

kniha se četla dobře, ten konec mě překvapil, ale pro mě tedy překvapení velmi příjemné, já mu to moc přála, fandila jsem mu. snad se dočkáme i dalšího dílu :)

03.01.2014 5 z 5