EleaMcKey EleaMcKey komentáře u knih

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Přiznávám, že tenhle typ literatury nevyhledávám, ale za mě dobrý. Nečekám nic než oddychovou četbu, u který člověk muže vypnout, a to tahle série splňuje, takže super :)

27.12.2021 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Tak tuhle knížku jsem zhltla jednim dechem a musim říct, že předčila moje očekávání. Měla jsem ji v merku už pár let a teď nechápu, proč jsem s jejim čtením tolik otálela :).
Feyre mě ze začátku trochu štvala, ale pak jsem si na ni zvykla a začala jí fandit :).

18.01.2023 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Zatím nejlepší díl série, jen tak dál.

27.12.2021 4 z 5

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

Na příběh Hyacinth jsem se nejvíc těšila a bála se ho zároveň. Nakonec kniha vážně překvapila a byla opravdu skvělou oddechovkou :). Za mě nejlepší díl série!
Teď se ale fakt děsím té poslední s né moc dobrým hodnocením.

21.01.2022 4 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Po, pro mě naprosto příšerném, díle o Eloise, konečně zase čivavá Bridgrtonka. Ano, děj předvídatelný, ale u ktere červené knihovny neni? Za mě dobrý.

21.01.2022 3 z 5

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Tak nevím, Eloise je skvělá, Phillip ale na druhou stranu je strašně divnej a vůbec mi k sobě neseděj. Trochu mi to sebralo chuť číst další díl, ale ještě dám Bridgertonům šanci. Beztak bych neměla klid, kdybych sérii nedokončila, snad ten zbytek neprotrpim. O chlup lepší než díl o Sophie a Benedictovi, ale vážně jen o chlup.

27.12.2021 2 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Penelope jsem fandila už u seriálu a Colin je asi můj nejoblíbenější Bridgerton. Příběh mě úplně jako neurazil, ale ani nenadchl. Za mě určitě lepší než příběhy Benedicta a Eloise, ale pořád čekám, kdy se sérii vrátí kvalita prvních dvou dílů. Snad se ještě dočkám.

27.12.2021 3 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Mám přečtených zatím pět knih ze série a musím říct, že na Benedicta jsem se vážně těšila, ale paradoxně mě bavil nejmíň :( Doufám, že příběh Hyacinth nebude stejný zklamání, protože na tu se těším taky. Knihy jsou jinak fajn, příjemný oddychovky :)

27.12.2021 2 z 5