ElaMi ElaMi komentáře u knih

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

úžasná kniha ktorá ma bavila už sa neviem dočkať druhej časti

11.08.2018 5 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Chápem prečo bola táto kniha tak veľmi medializovaná. Príbeh ma bavil, že neviem ani ako som skončila na poslednej stránke a ľutovala, že nemám pri sebe pokračovanie. Námet je dobre využitý, zápletka, ktorú som vôbec nečakala a postavy som si tiež obľúbila a forma písania je skvelá. Takže ja sa už neviem dočkať kedy sa dostanem k pokračovanie aby som sa dozvedela čo sa deje ďalej.

31.08.2021 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Knižka super napísaná, pútavo. Prečítala som ju za jeden deň. Síce pôsobí ako otrepaná love story ale predsa len je v nej niečo výnimočné. Je to veľmi dobre našliapnutá séria, takže som hneď siahla po pokračovaní aby som sa dozvedela viac. Len odporúčam

23.08.2021 4 z 5

Posledná ilúzia Posledná ilúzia Tom Fletcher

Knihu som normálne vdýchla. Bavila ma, dianie bolo strhujúce, že som nevedela kedy si dať pauzu. Síce na začiatku mi hlavná hrdinka Eva liezla na nervy ale stranami sa to zmenilo. V knihe bolo veľa napätia, nečakané zvraty a aj odhalenia nejakých tých tajomstiev, ale objavili sa aj nové, ktoré sa dúfam v poslednej časti odhalia. Akcia tiež nechýbala, ale aj nejaká tá romantika vrámci normálnosti. Už sa neviem dočkať kedy sa mi do rúk dostane veľké finále, dovtedy budem len napäto očakávať a domýšľať si ako to len bude pokračovať.

02.08.2021 4 z 5

Dcéra ľudstva Dcéra ľudstva Tom Fletcher

Zaujala ma anotácia a nápad tak som sa na knihu tešila. Zo začiatku sa príbeh ťahal, prišiel mi taký fádny ale po pár kapitolách sa pekne rozbehol až som sa od knihy nevedela odtrhnúť. Takže nakoniec kniha bola skvelá a príbeh som si užila a skončila tak napínavo, že som okamžite siahla po druhej časti

02.08.2021 4 z 5

Prisľúbená Prisľúbená Kiera Cass

Keďže mám rada túto autorku, chcela som si knihu prečítať nech bude akákoľvek. Na túto knihu som našla buď zlé alebo dobré recenzie, nič medzi.
Mne sa kniha páčila a veľmi ma zaujala. Či už štýl písania alebo príbeh. Prvá polovica sa síce trochu akoby nevedela rozbehnúť, ale druhá polovica určite stojí za to, prečítala som ju ani neviem ako a už som bola na konci a zmietalo mnou veľa emócií. Knihu som otvárala s tým, že som si myslela, že je to len jedna kniha, ale keď som si prečítala poslednú stranu tak som za zľakla, že takto to predsa nemôže skončiť... A našťastie to nebol úplný koniec, takže ja sa teším na to kedy vyjde ďalší diel a dozviem sa viac.

28.12.2020 4 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Úžasná kniha, dobre napísaná, užila som si každú stranu

24.03.2019 5 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Dobrá kniha, taká oddychová s prekvapujúcim koncom

05.06.2018 4 z 5