Effi Effi komentáře u knih

Jařmo, parkán, trdlice Jařmo, parkán, trdlice Alena Vondrušková

Je to ten druh knihy, který když si půjčíte v knihovně, večer objednáváte v knihkupectví :-)

26.08.2014

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

První kniha od Kinga, kterou jsem četla a která mě donutila číst i další jeho knihy. Neméně dobrý je i film, brrr :-)

05.08.2013 5 z 5

Z knihy mám rozporuplné pocity. Když jsem jí poprvé viděla v internetovém knihkupectví, moje první reakce byla taková, že jí rozhodně musím mít. Lákal mě zajímavý obal a zaujal mě i náhled stránek.
Asi do půlky mě kniha celkem bavila, jenže pak se změnila na takovou skoro pohádku a knihu jsem četla z donucení, abych se dozvěděla, jak to celé skončilo. Škoda no, snad bude film lepší.

05.08.2013 3 z 5

Právě jsem toto francouzské podivno dočetla. Těžko říct, co jsem čekala, anotaci jsem si předem nepřečetla. O knize se hodně mluvilo, zejména kvůli její obálce. Tak jsem si řekla, že to zkusím a uvidím. A to co jsem viděla, to jsem opravdu nečekala. Červené knihovně se vyhýbám, jako čert kříži. Jakmile se začínal text lámat k erotické lince, začínala jsem mít strach. Nicméně autor ze situace ladně vybruslil a zůstalo jen u náznaků. Překvapivě se v knize objevují i vtipné prvky. Nedonutí vás ke smíchu, ale koutky úst se vám jistě protočí směrem nahoru. A konec ? Byl překvapivý, protože vím o existenci další knihy, ale zároveň logický.

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Kniha mě opravdu dostala. Skvělě vykreslená atmosfera i hlavní postavy. Těším se na další knihu od autorky.

08.08.2014 5 z 5

Sestavte si rodokmen Sestavte si rodokmen Blanka Lednická

Nepostradatelná příručka pro začátečníky.

09.01.2019 5 z 5

Rok ohně Rok ohně Petr Eisner

Jedním slovem super. Kniha má navíc jedno plus, napsal jí český autor :-)

26.08.2014

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Čekala jsem romantickou slátaninu, ale kniha mě překvapila :-) A konec také...A občas jsem se i zasmála :-))

07.02.2014

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Moje oblíbená :) Určitě všem doporučuji :)

Obecná didaktika Obecná didaktika Lucie Zormanová

Základní učebnice k probírané problematice.

Didaktika dospělých Didaktika dospělých Lucie Zormanová

Učebnice shrnuje vše podstatné.

Podařená dvojčata Podařená dvojčata Enid Blyton

Hltala jsem je na základní škole, takže je to už pěkných pár let zpátky. Vždy jsem litovala, že jsou tak tenké a hned přečtené :)