e.luk e.luk komentáře u knih

Princ básník Princ básník Kathleen McGowan

Knížka nebyla pro mě moc zajímavá. Na rozdíl od předcházejících.

28.04.2015 2 z 5

Kniha lásky Kniha lásky Kathleen McGowan

Zajímavé čtení dalšího pokračování. Přímo krásně popsaný život Matyldy Toskánské.

20.04.2015 4 z 5

Očekávaná Očekávaná Kathleen McGowan

Nikdy jsem nečetla snad žádnou knihu s podobným tématem. Téma - manželství Ježíše a Marie Magdaleny mě opravdu nutí přemýšlet o tomto spojení a kniha sama byla přehledným popisem velmi zajímavá. Však konec, kde je popsáno ukřižování mi připadá takový useknutý. Děj samotný, kdy se prolíná současnost s minulostí je velmi poutavý. Jsem zvědavá na pokračování.

26.02.2015 4 z 5

Jak se domluvit s kojencem a batoletem Jak se domluvit s kojencem a batoletem Terezie Vasilovčík Šustová

nic moc

09.12.2014 2 z 5

Poslední manželka Jindřicha VIII. Poslední manželka Jindřicha VIII. Carolly Erickson

Knížka stručně a přehledné vypráví život poslední ženy Jindřicha osmého. Vyprávění přehledně popisovalo nenásilný a nevyhnutelný nástup na místo královny a zároveň poslední ženy tohoto energického panovníka.

28.11.2014 3 z 5

Smrt zahradnice Smrt zahradnice Veronica Stallwood

odpočinková četba,

25.04.2014 4 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

zajímavé čtení , přečetla jsem na dva dechy..jen mi připadalo že se to pak už jen ten sex opakoval pořád stejně..

21.03.2014 4 z 5

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Takové ze života..

14.03.2014 3 z 5

Dvojčata Dvojčata Carol Cooper

Všechno v kostce a plno základních informací.

10.02.2014 5 z 5

Anatomie duchů Anatomie duchů Andrew Taylor

Knížka se mi moc líbila , četla jsem ji trošku déle,ale musím říct,že posledních 100 stránek jsem doslova hltala. Do poslední chvíle jsem si myslela,že vrahem bude někdo jiný a uoha překvapení.

17.11.2013 4 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Knihu znám už z dětství. Moc se mi líbila. Ráda se k ní vracím. Moje děti jsou už ve věku , kdy to mají jako povinnou četbu a tak si z ní čtem znovu.

22.09.2013 4 z 5

Věčná Ambra Věčná Ambra Kathleen Winsor

úžasná knížka stránky jsem do slova hltala. Zamilovala jsem si hlavní hrdinku,ale i přesto jak řekla po přečtení moje maminka byla to slušná kurtizána mě se líbilo,že věděla co chce a šla si za tím. tehdejší doba to vyžadovala. kdo se nesnažil nic nezískal. barvitě vše popsáno hlavně to morové období..brr to muselo být děsivé..

Děti světla Děti světla Elizabeth Chadwick

mě osobně si kniha moc líbila...

06.07.2013 5 z 5

Studna osamění Studna osamění Radclyffe Hall (p)

Kniha se mi moc líbila.Četla jsem ji asi před 2lety, půjčila mi ji mamča ze svojí knihovničky.Učarovala mi. Je dost těžká, hlavně začátek než se dostanete pořádně do děje a nasajete tu atmosféru, nemá prostě chybu.