Kniha lásky

V strhujícím románu autorka sleduje stopy Knihy lásky, údajně napsané samotným Ježíšem. Po tomto záhadném evangeliu pátrá americká novinářka Maureen Paschalová, hrdinka známá už z předchozího díla Očekávaná. Zanedlouho ji upoutají fascinující osudy další pozoruhodné ženy – markraběnky Matyldy Toskánské. Román sleduje dvě časové linie, historický děj se napínavě prolíná se současností. Maureen je odhodlaná dozvědět se pravdu a s pomocí svých přátel neohroženě odhaluje dávná tajemství......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49948/kniha-lasky-17D-49948.jpg 4.235

Marie Magdaléna 2.

Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Knižní klub

The Book of Love, 2008

Kniha Kniha lásky

lencin
19.09.2020

Druhý díl řady Marie Magdaléna.
Hrdinka Maureen Paschal se seznamuje s osudy Matyldy Toskánské, pozoruhidné ženy a toskánské markraběnky.
(2009)

klara2793
24.01.2016

Pokračování Očekávané mě také velmi chytilo... Matylda mě oslovila a velmi jsem s ní celý její příběh prožívala... Pro mě velmi silná kniha :)

e.luk
20.04.2015

Zajímavé čtení dalšího pokračování. Přímo krásně popsaný život Matyldy Toskánské.

Eryl
15.04.2014

Po nadšení z prvního dílu jsem se okamžitě vrhla na druhý a musím se přiznat, že mě malinko zklamal. Příběh Matyldy Toskánské je opravdu zajímavý a velice se mi líbí, jak ho autorka zpracovala. ALE co mi chybělo, bylo pokračování děje v současnosti. Byl tak nějak plitký a předvídatelný, až mě to nutilo některé části trochu přeskakovat. Avšak celkově jsem si knihu vychutnávala až do konce a jak jinak bych mohla ukončit svoje hodnocení než prohlášením, že se už těším na třetí díl :D

kuky921
26.09.2013

Po prvním díle jsem se vrhla na pokračování, ale bohužel už není tak strhující. Historický děj je sice taky zajímavý, ale na první díl nemá.

wamplady
15.08.2013

Moc se mi líbili historické postavy, nevadí jestli to vše byla a nebyla pravda, učebnice dějepisu by se tak dobře nečetla:-)

soltera
23.07.2013

S veľkým záujmom som prečítala aj druhý diel knihy o potomkoch Márie Magdalény. Pre mňa bolo veľmi poučné napr. učenie labyrintu, ako modlitby chodením a prostriedku, ktorý "dostal človek na rozhovor s Bohom". Rovnako ako vysvetlenie "Hieros gamos" duchovného manželského zväzku. Nemala som problém prijať vysvetlenie Otčenáša v Modlitbe 6 ružových lupeňov a doporučujem sa s touto knihou oboznámiť všetkým, ktorí obľubujú duchovno. Pri jej čítaní som neuvažovala o tom, čo je skutočnosť a čo vymyslené. Skôr som sa zamýšľala nad skutočnou podobou lásky. A príbeh Matyldy Toskánskej je veľmi nevšedný. Našla som si na internete historické miesta aj historické osobnosti, o ktorých sa v knihe píše a o to silnejší zážitok som z knihy mala.

kvádr
04.06.2013

tuto knížku v této době čtu znova, protože me malonko unudila a předčily ji jiné, daleko zajímavější.... Čtu ji znova, protože si bohužel děj již nepamuji...