druzickaster druzickaster komentáře u knih

Ready Player One: Hra začíná Ready Player One: Hra začíná Ernest Cline

Věkem jsme na tom s autorem velmi podobně, tím pádem znám dřevní doby počítačů a o většině věcí, které jsou v knize zmíněny mám při nejmenším potuchy. Začátek mě příliš nenadchl, je až moc Potterovský, ale potom už jsem byl vtažen do OASIS, děj nabíral na obrátkách a četlo se to samo. Film si asi nechám ujít, chci si zachovat ten svět takový, jaký jsem si ho vytvořil ve své hlavě.

18.10.2016 5 z 5

Neviditelný Neviditelný C. D. Payne

Konec mi připadal krapet uspěchaný, čekal bych větší "grády". I tak jsem se pobavil.

07.10.2016 4 z 5

Výborná, čtivá a laskavá kniha.

03.10.2016 5 z 5

Mládí imrvére v hajzlu aneb Geny nezapřeš Mládí imrvére v hajzlu aneb Geny nezapřeš C. D. Payne

Příběh už nebyl tzak poutavý jako předešlé, ale pořád se to dalo vydržet. POdle otevřeného konce můžeme tušit ještě pokračování...

03.10.2016 4 z 5

Charašo pán, da? - Zápisky všelijakého vojáka 1914–1919 Charašo pán, da? - Zápisky všelijakého vojáka 1914–1919 Karel Vaněk

Autentický a syrový pohled na válku a následné zajetí v Rusku. Formou deníku autor čtenáře provází léty 1914 - 1921. Popis událostí střídají úvahy a vlastní básně k tématu. Kniha mě zaujala.

24.09.2016 5 z 5