donnell donnell komentáře u knih

Putinovi agenti Putinovi agenti Ondřej Kundra

Fascinující i děsivé zároveň. Skvěle zpracovaná kniha, moc mě bavila.

13.10.2022 5 z 5

Novičok nebo kulka: Jak umírají Putinovi kritici Novičok nebo kulka: Jak umírají Putinovi kritici Ondřej Kundra

Poslouchal jsem jako audioknihu a moc mě bavila. Pokud někoho tato tematika zajímá, určitě doporučuji ;)

13.10.2022 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

První knížka, kterou jsem od Cartera četl. Určitě nebude poslední :) Příběh super a oproti mnoha jiným knížkám mě chytla už od prvních stránek, což velmi oceňuji!

27.10.2018 5 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Já to nadšeně zhltl jedním dechem. Mám blízko k technologiím, tak mi možná kniha přišla o to zajímavější. Žena se první polovinu knihy trochu nudila. Každopádně za mě skvělá kniha, kterou doporučuji k přečtení (i následnému zamyšlení :-))

31.05.2018 5 z 5

Jak se radovat ze života a práce Jak se radovat ze života a práce Dale Carnegie

Knihy od Carnegieho mě vždy nakopnou, stejně tak tomu bylo u této :) Čtivé a pozitivní.

06.10.2013 5 z 5

Jak plavat se žraloky a zůstat přitom naživu Jak plavat se žraloky a zůstat přitom naživu Harvey Mackay

Určitě doporučuji pro podnikatele, lidi pracující na vlastním businessu, cílevědomé obchodníky a podobné profese. Najdete tu inspirativní rady, jak dosáhnout svých cílů a být lepší než konkurence.

06.10.2013 4 z 5

Zbohatněte jako já Zbohatněte jako já Donald J. Trump

Inspirativní čtení o tom, jak se ke svému majetku dostal a jak pracuje jeden z nejbohatších lidí planety. Trochu mi vadilo až moc sebestředný pohled Trumpa sama na sebe :)

06.10.2013 3 z 5

Nejbohatší muž v Babylóně Nejbohatší muž v Babylóně George Samuel Clason

Doporučil bych přečíst každému v rámci základů finančního vzdělávání ;)

Cityboy Cityboy Geraint Anderson

Pracuji ve finanční sféře, o to zajímavější pro mě příběh byl. Popis toho, jak to chodí v tom velkém světě, kolik je tam hnusu a špíny. Určitě doporučuji.

Život je boy Život je boy Pavel Buňata

Ačkoliv poezii moc nemusím, tato sbírka mě oslovila svým vtipem a čtivostí. A v neposlední řadě i povedeným vizuálním pojetím. Fajn čtení na příjemný večer při krbu a sklence dobrého vína ;)

Génius Génius Jesse Kellerman

Líbila se mi, i když mi děj nepřišel tolik detektivní, jak už tady v komentářích zaznělo. Určitě ale zajímavý příběh se zajímavým rozuzlením, které jsem z počátku vůbec nečekal. Možná bych jen ubral vloženou "lovestory" :))

05.10.2013 4 z 5

Bordeaux - Vášeň až do dna Bordeaux - Vášeň až do dna Paul Torday

Celkem příjemný čtení, taková nenáročná oddychovka. Líbil se mi retrospektivní styl, který vyvolával zvědavost a chuť číst dál.

05.10.2013 3 z 5

Pan Klarinet Pan Klarinet Nick Stone

Vím, je to povrchní, ale částečně vybírám knihu i podle obalu. Tenhle se mi líbil a obsah mě (naštěstí!) nezklamal, ba naopak! Zajímavý prostředí, poutavý příběh a mě nezbývá než doporučit, určitě stojí za přečtení ;)

05.10.2013 5 z 5

Prachy Prachy Paul-Loup Sulitzer

Knihu jsem koupil úplnou náhodou v levných knihách za 39,- Kč a sám jsem byl překvapen, jak mě bavila a jak dobře se četla. Super příběh, do jisté míry inspirativní čtení. Doporučuju všem, které aspoň trochu zajímá podnikání.

03.03.2013 5 z 5