Prachy

Prachy https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120572/prachy-120572.png 4 7 3

Paul-Loup Sulitzer se vlastní pílí stal v necelých sedmnácti letech milionářem. Vyjímečný finančník v sobě záhy objevil i nemalý autorský talent. Ve svých knihách otevřeně vypovídá o spletitých cestách velkých peněz, které vedou napříč zeměkoulí. "Vydělat prachy, to je taky umění, je to vášeň bez vztahu k svému předmětu, věčného hledání nedosažitelného...Je to ironický tanec před Časem, odměřený a beznadějný." P. L. Sulitzer.... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Československý spisovatel

Money , 1980

AlBo
18.02.2018

Je to chlapský příběh o zradě a pomstě, o businessu a cílevědomosti. Proto to asi Jasmína neocenila. Ale kniha je skvělá!

jasmína
25.03.2014 3 z 5

Já zase tak z knihy nadšená nejsem, ale je pravda, že s podnikám zkušenosti nemám. Knihu jsem si koupila kvůli tomu, že to měl být thriller, ale to tedy nebyl, pokud to nebyla scénka s člověkem, co měl jen po celém těle vředy a kapal z něj smradlavý hnis. To bylo spíš nechutné..

Také vztahy se mi nelíbily, zavolá mu přítelkyně, že dala pryč jeho dítě a je to v klidu ? Vůbec se tam autor tomuto tématu, a hlavně citovým vůbec nevěnuje. Ale uznávám, že kniha je spíš pro podnikatele a zejména asi muže. Určitě je baví, jak měl hodně žen, stejně jako DiCaprio ve filmu Vlk z Wall Street.

donnell
03.03.2013 5 z 5

Knihu jsem koupil úplnou náhodou v levných knihách za 39,- Kč a sám jsem byl překvapen, jak mě bavila a jak dobře se četla. Super příběh, do jisté míry inspirativní čtení. Doporučuju všem, které aspoň trochu zajímá podnikání.

francouzská literatura

Paul-Loup Sulitzer