Domca94 Domca94 komentáře u knih

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Tuhle knihu jsem si užila. Příběh se mi líbil. Postavy byly zajímavé a sympatické. Rozhodně doporučuji všem milovníkům románů a romance.

02.09.2020 5 z 5

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Tak tohle byla BOMBA! Knihu jsem přečetla jedním dechem. Do postav jsem se zamilovala. Jen mi přišlo, že je moc krátká, klidně bych s ní strávila i více dní :)

12.01.2020 5 z 5

Všechno, co chci Všechno, co chci Simona Ahrnstedt

Kniha byla zajímavá, občas bylo neustálé snižování sebevědomí hlavní postavy až bolestivé, ale nakonec jsem si příběh Alexe a Lexie užila. Už se nemohu dočkat další knihy od skvělé autorky, jakou Simona je.

09.02.2021 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Ke knize už bylo řečeno snad vše. Kniha a celá serie se mi líbily. Mohu jen doporučit.

25.01.2020 4 z 5

Oheň a voda Oheň a voda Simona Ahrnstedt

Bratr Natalie z Nepřátel a milenců. Jeho příběh je pojat zcela odlišně. V některých místech to sice drhlo, ale i tak byla kniha čtivá a jakmile jsem se do ní začetla, tak nešlo přestat. :)

12.01.2020 4 z 5

Nevinná svůdkyně Nevinná svůdkyně Teresa Medeiros

Ty děti a to, co všechno hlavní hrdince provedly. Příběh má spád, zároveň mnoho vtipných situací.

15.01.2018

Skandální noc Skandální noc Teresa Medeiros

K této knize se hrozně ráda vracím. Lotka bude vždycky patřit mezi moje nejoblíbenější literární postavy. Zároveň Cornwall. Teresa Mederois je postě skvělá autorka, která vás svým stylem chytne hned na první stránce a pustí vás až v momentě, kdy knihu dočítáte.

15.01.2018

Bílé zuby Bílé zuby Zadie Smith

O Zadie Smithové jsem psala bakalářku, tudíž tato kniha pro mne byla nutnou součástí. Zpočátku sice složit začíst se, ale nakonec to bylo dobré. Kniha mne bavila. Navázala jsem na to další knihou Zadie, a sice O kráse, kterou též doporučuji :)

31.08.2020 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Knihu jsem si koupila, ale dlouho mi jen ležela na poličce. Když jsem už neměla co číst, přišel čas i na ni. Přiznám se, že jsem nelitovala. Příběh má spád. Postavy jsou zajímavé a docela si je i oblíbíte.

12.01.2020 4 z 5