Domca_books Domca_books komentáře u knih

Hoši od Bobří řeky Hoši od Bobří řeky Jaroslav Foglar

Ač je kniha spíš psaná pro kluky, i tak se mi líbila. Je plná poučení a přátelství :) Kniha dokáže vzít čtenáře do divoké přírody a celé to bylo fajn

18.07.2022 4 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Druhý díl Skleněného trůnu se mi líbil víc. Celaena je skvělá :-) Kniha byla plá akce a nečekaných zvratů. Druhý díl mi přišel zajímavější, záhadnější.

18.07.2022 5 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Fajn pohodová kniha i film se mi líbil. Čtivá a zábavná, ráda se k ní budu vracet. Přečtenou jsem ji měla hned, s hlavními hrdiny jsem se zasmála, ale i prožila ne zrovna příjemné chvíle.

30.04.2021 4 z 5

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar

Úžasná, napínavá kniha :)

30.04.2021 5 z 5

Velmi mě to bavilo, takový Harry Potter pro holky. Krásně vymyšlený svět, hned se vrhnu na pokračování. Mohu doporučit :) Jen škoda, že některé kapitoly mohla autorka více rozebrat.

30.04.2021 4 z 5

Čarodějův učeň Čarodějův učeň Otfried Preussler

Čarodějův učeň je hororový příběh podaný formou pohádky, ale to se mi líbilo :) Knihu jsem přečetla za pár dní.

10.01.2021 4 z 5

Pí a jeho život Pí a jeho život Yann Martel

Úžasná kniha, kterou i nádherně zfilmovali :)

10.01.2021 5 z 5

Kniha džunglí Kniha džunglí Rudyard Kipling

Nádherná knížka plná napětí a dobrodružství. Kouzelné příběhy z indické džungle. Kniha nebyla jen o Mauglím a jeho zvířecích kamarádech, ale byly tam i příběhy navíc :)

31.10.2020 5 z 5