DJANKA DJANKA komentáře u knih

Detektiv Detektiv Arthur Hailey

Úžasná kniha, přesně takhle má vypadat napínavé čtení.

22.09.2016 5 z 5

Šok Šok Robin Cook

Knížka byla rozhodně napínavá a velmi dobře se mi četla. První kniha od tohoto autora, určitě vyzkouším i jeho další knihy.

28.08.2016 4 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Moje třetí kniha od autorky a musím říct, že to je super čtení. Celá kniha je taková ponurá, ze způsobu života hrdinů je člověku až ouvej, ale kniha je napínavá a čte se moc dobře. V knihách od Gillian není nikdy nic tak, jak se člověk domnívá. Takže bylo jasné, že každý kdo mě napadl, vrahem nebude. Za mě knihu rozhodně doporučuji.

09.08.2016 4 z 5

Stigma Stigma Karin Slaughter

Další skvělá knížka od této autorky. Mám ráda, když mě kniha hned od prvních stránek vtáhne do děje a to K. Slaughter umí. Prolínání minulosti a současnosti má samozřejmě svůj důvod, ale když jsem se začetla do příběhu a po každé kapitole jsem nutně potřebovala vědět, jak to bude dál a příběh najednou pokračoval v jiné době, tak jsem byla trošku zklamaná. Ale přiznávám , že jen pár řádků, protože napínavé mi připadaly oba příběhy. Za mě je knížka super, jen doporučuji číst sérii popořadě.

20.05.2016 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Na tuto knihu jsem se moc těšila, ale nějak jsem se nemohla začíst a první část mě vůbec nebavila. Teprve ve druhé části to začalo být zajímavé a napínavé a byla jsem zvědavá co bude dál. A konec? Jak tady někteří píší, takový konec jsem opravdu nečekala, ale musím říct, že mě dost zklamal. Když tak přemýšlím o Nickovi, nechápu, jak by mohl takhle dál žít a neumím si představit, že by to takto v reálu mohlo dopadnout.
Od této autorky jsem už četla Ostré předměty a ty mě zaujaly mnohem víc.

09.09.2015 2 z 5

Tokio Tokio Mo Hayder

První knížka od této autorky, kterou jsem si na základě vašich doporučení přečetla. Musím říct, že začátek mě nijak nenadchl. Pořád jsem čekala, kdy se to rozjede a já nebudu chtít od knihy odejít. Přeci jsem se dočkala, o co pomaleji o to více intenzivněji mě vtáhla do děje. Kniha je opravdu napínavá a zajímavá.

02.09.2014 4 z 5