Digidub Digidub komentáře u knih

Nezmar Nezmar Jean-Michel Guenassia

v pořadí 4 jeho knih na předposledním místě za mě, začátek dobrý, ale pak už jsem se s tím pral a vlastně nevím, co si o tom hrdinovi mám myslet, je to celé z počátku nesympatické a pak už nuda. (nicméně bod navíc dávám za brothers in arms a celou scénu z festivalu, to je boží kousek)

11.05.2017 2 z 5

čtivé, zábavné, super téma a extra bod pro Argo za obálky celé řady

11.05.2017 5 z 5

Stoprocentní riziko Stoprocentní riziko Jean-Michel Guenassia

Oproti ostatním jeho knihám slabé. Nechápu co se stalo ale do půlky jsme to četl jedním dechem a od půlky brutální nuda a zklamání. Trochu mi to v něčem navozovalo atmosferu H.Bolla A vlak dojel přesně, taky tam je ta brutální předurčenost, ale tohle byla oproti tomu limonáda z pouti...

11.05.2017 1 z 5

Kdo víc vsadí, ten víc bere Kdo víc vsadí, ten víc bere Michal Horáček

Nemám rád Michala Horacka, ale kniha se mi líbila, takže good job za kvalitně napsanou biografii.

15.09.2016 4 z 5

Géniové XX. století – kniha první Géniové XX. století – kniha první Karel Pacner

Tahle kniha na mě koukala v knihkupectví. Nevím proc, ale musel jsem ji koupit. Uzasny zážitek, přečtení za 3 vecery. Už aby pan Pacner vydal dalsi!!! ps. Niels Bohr byl borec!

22.10.2015 5 z 5

Amerika 1927 Amerika 1927 Bill Bryson

Někdy povedené, někdy méně, záleží na pasáži knihy, tématu.

01.06.2015 3 z 5

Hranice Hranice Dalibor Vácha

Ideální pro lidi kteří mají tendenci malovat si válku jako nějaké dobrodružství s trochou krve a mrtvých. Zde mrtví lezou z každé stránky a jsou velmi "živí".

01.06.2015 5 z 5

1913: Léto jednoho století 1913: Léto jednoho století Florian Illies

Už v březnu mi bylo líto že už mi zbývá jen devět měsíců do konce tohoto úžasného roku. Skvělá, čtivá, zábavná kniha.

19.03.2015 5 z 5