Kdo víc vsadí, ten víc bere

Kdo víc vsadí, ten víc bere

Máte-li srdce jako kníže Rohan,dozajista víte, jak se zachovat, když je valcha u starýho Růžičky... Jenže co dělat, když se role kobery ujme NLN a propůjčí svou kaltnu Ladislavu Vereckému, který sehraje estrádu s myší prošermovanou, bývalým bankéřem a bukem Michalem Horáčkem? Co jiného než otevřít tuhle nebývalou knihu rozhovorů a sledovat, jak se tu svižně a s bravurou ve dvaceti táliích řízné tety vyjíždí pomyslný cuk za cukem, zatímco autor jako správný poluntér-čihař bedlivě sleduje, nejsou-li karty cinklé, a klade na posty trefné dotazy, kdežto textař, podnikatel a muž mnoha tváří Michal Horáček dává za veslem rovně a fromk a pro odpovědi sahá třeba i do hloubětína. Zkrátka žádná levandulová... Zhola nic pro dyliny, neřku-li čurabely indické! A pokud jste valně nerozuměli ani téhle anotaci, račte prosím nahlédnout do Malého lexikonu české mluvy valchařské a sázkařské, jenž je ke svazku dbale připojen. Ať vám drží hezky! Kniha patřila mezi bestsellery roku 2002....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29402/kdo-vic-vsadi-ten-vic-bere-29402.jpg 4.619
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno:, NLN - Nakladatelství Lidové noviny

Digidub
15.09.2016

Nemám rád Michala Horacka, ale kniha se mi líbila, takže good job za kvalitně napsanou biografii.

Li-be-ro
22.07.2014

Knihu jsem četl mockrát,vždy mně osloví. Od dob prvního vydání však ve svých krédech zklamal Michal Horáček. No zklamal,prostě změnil favorita,řečeno sázkařskou mluvou.

Lucila
14.12.2011

Mám ráda Michala Horáčka a tak se mi kniha moc líbila.

Autoři knihy

Michal Horáček