DiDi123456789 DiDi123456789 komentáře u knih

Hrdinkou snadno a rychle Hrdinkou snadno a rychle Meg Cabot

Skvělá oddechovka.:-)

Rozbouřená temnota Rozbouřená temnota Alexandra Ivy

Tuhle knížku jsem dostala na Vánoce a nechávala jsem ji ležet na poličce, protože na takový ty upírský ságy moc nejsem...
Až když jsem dočetla poslední knížku v knihovničce a do naší knihovny nemohla jít, vytáhla jsem Rozbouřenou temnotu...
Abych pravdu řekla- knížka je úžasná a rodiče mě nemohli dostat od ní, dokud jsem ji nedočetla.
Čekala jsem nějaký přeslazený románek kde se vlastně hned na první pohled do sebe zamilujou a začnou spolu chodit a všechno bude celý příběh prakticky happy...
Avšak jsem se spletla. Tvrdohlavost Regan jsem si vychutnala stejně jako Jagrovu aroganci.
Postavy mě nezklamali a já se hned vrhám na další díly:))

23.08.2013 5 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

U-DIA!
Jiná slova mě nenapadají. Riordan už v prvním díle vytvořil dokonale propracovaný svět a teď ho ještě prohloubil. Neskutečně zajímavé bytosti, situace, sympatičtí hrdinové, napětí a co je nejdůležitější...do poslední chvíle člověk neví, jak to vlastně dopadne.

28.03.2016 5 z 5

Bez dechu Bez dechu Sophie Jordan

Luxus, luxus, luxus!!!
Azurka je mi o hodně sympatičtější než Jacinda a knížka byla přečtená během chvilky.
Skvělá novelovka!:-)

04.11.2014

Hněv Pána ohně Hněv Pána ohně Michaela Burdová

Druhý díl je absolutní TOPka stejně jako první. Mínusy jsou snad jenom v strašně nesympatické Terien.
Elnesu jsem si oblíbila a R tiles si moje srdce získal okamžitě!!!:-)
Líbí se mi, že válka u Smaragditu? je hezky a zábavně popisovaná, ne jako u poselství jednorožců.
Ze mě opět 5 hvězdiček.:-)

Zrádné hory Dragor Zrádné hory Dragor Michaela Burdová

Tenhle díl mě strašně zklamal, nedokázala jsem ho ani dočíst.
Válka u Santielu je strašně zdlouhavě a místy i nudně zbytečně rozepsaná a jediné, co knize dodávalo "šťávu" byl Snížek.
Taky Aranis si mě v tomhle díle mírně znepřátelila, pořád mluvila o jednom a tom samém, jako ta část knížky, kterou jsem přečetla.
Nemůžu si ale stěžovat na Elease, je jeden z nejsympatičtějších hrdinů, o kterých jsem kdy četla.
Možná že se knížka rozjela od té části, kdy jsem ji zavřela ale i tak...od tak skvělé spisovatelky jako je Míša jsem čekala něco víc.:-)

02.11.2014

Na stříbrné cestě Na stříbrné cestě Alice Moss

Když jsem viděla že druhý díl polibku existuje, stála jsem u výlohy tak dlouho, dokud se mamka neslitovala a nekoupila mi ho.:-DD
Ještě ten večer jsem ho měla přečtený a rodiče podle toku slz které jsem za čtení uronila usoudili, že mi asi zakážou číst.:-D
Sice o něco slabší než jednička ale i tak absolutní bomba!!!!
Nemůžu se dočkat dalšího dílu!

Smrtící polibek Smrtící polibek Alice Moss

Od polibku jsem se absolutně nedokázala odtrhnout!!!
Fay byla strašně sympatická i když jsem radši měla její kamarádku Liz.
Celá knížka byla jako na horské dráze. Chvílemi: jojojo!!! A někdy hysterické záchvaty s tím, že už si tak debilní knížku nikdy nepřečtu.:-DDD
Čtivé, krásně napsané, poutavý děj.
Za mě *****.

Nebezpečně krásný Nebezpečně krásný Melissa Marr

Boží děj, boží postavy!
Tahle knížka se mi líbila hlavně díky Aislinn, která mi byla strašně moc sympatická.
Nejvíc se mi líbila ale záplatka Donia a Keenen, byli úžasní!
Moc se těším, až budou přeložené další díly.:-)

02.11.2014

Návrat Návrat Sophie Jordan

Tahle série se mi nejvíc líbila!!!
I když jsem nenáviděla Jacindu za její blbé chování apod. tak tahle knížka patřila k nejlepším co jsem kdy přečetla!!

27.05.2014 5 z 5

Nádherná temnota Nádherná temnota Kami Garcia

Tak, tuhle knížku mi půjčila kamarádka na táboře protože jsme byli na bazénu a já vodu moc nemusím...
Teď si jenom sypu na hlavu popel, že jsem tu knížku neobjevila dřív, a začala ji číst až od druhého dílu.
Baječná knížka, mohla bych ji všem doporučit!

23.08.2013 5 z 5