dencuska dencuska komentáře u knih

Klamstvá Klamstvá Táňa Keleová-Vasilková

Moja prvá kniha od tejto autorky. Zo začiatku ma celkom upútala, ale ku koncu sa mi to tiež už zdalo trošku prekombinované. Pre mňa taký lepší priemer :)

05.08.2014 3 z 5

Miluj ma navždy Miluj ma navždy Katarína Gillerová

Výborná kniha, autorka opäť nesklamala..Už od prvej strany ma vtiahla do deja, až pokiaľ som to nedočítala...Aj keď trošku smutné čítanie, ide o knižku zo života :) Odporúčam.

19.07.2014 5 z 5

Zabudni na minulosť Zabudni na minulosť Katarína Gillerová

Opäť výborná oddychovka zo života od tejto autorky.
Jediné, čo mi na tejto knižke troška niekedy vadilo, bolo veľké množstvo postáv a vzťahov medzi nimi, v ktorých som sa niekedy strácala.
Inak vrele odporúčam :)

22.06.2014 4 z 5

Ak mi uveríš Ak mi uveríš Katarína Gillerová

Výborná oddychovka zo života :)

21.04.2014 5 z 5

Nezvestná Nezvestná René Unischewski

Zo začiatku mala kniha dosť rýchly spád, bavila ma. Ale v strede som sa začala nejako nudiť. Opisy situácií mi prišli dosť nudné, ničím nezaujímavé. Ale koniec to zachránil :) Preto dávam 4 hviezdičky :)

13.04.2013 4 z 5

Nový život bez chlapa Nový život bez chlapa Buless

Túto knihu som zhtla za veľmi krátky čas, zaujala ma :) a milo prekvapila. Mala spád a nenudila ma. Čítala sa rýchlo a je to jedna z kníh, ktoré vo mne zanechali emóciu. Odporúčam :)

16.03.2013 4 z 5

Bábika Bábika Joy Fielding

Zo začiatku ma táto knižka vôbec nechytila, dej sa mi zdal dokola o tom istom, žiadne napätie, nudné dialógy. Dej ma začal zaujímať asi od polovice, keď sa stal napínavým a konečné rozuzlenie by som naozaj nečakala a prekvapilo ma. Preto knižku hodnotím ako priemernú :)

04.01.2013 3 z 5

Učeň Učeň Tess Gerritsen

Odhliadnuc od toho, že v knihe bolo veľa odborných výrazov, najmä zo súdneho lekárstva, ktoré som z času na čas mala problém pochopiť a zaplietla som sa v nich, táto kniha ma milo prekvapila, predovšetkým výskytom napätia a vývojom deja. Myslím si, že koniec ostal dosť otvorený, možno pre vlastnú fantáziu čitateľa, ale inak knihu hodnotím dosť vysoko :)

27.12.2012 4 z 5

Stopa Stopa Patricia Cornwell

Zo začiatku som sa moc nevedela zorientovať v deji, ale ku koncu som sa už od knižky nevedela odtrhnúť. Napriek tomu ju hodnotím ako priemernú :)

28.08.2012 3 z 5

Nikdy neklam Nikdy neklam Hallie Ephron

Čítala sa mi rýchlo, ľahko a pútavo. I napriek tomu, že sa mi zdalo už od začiatku jasné, o čo ide, nemám jej čo vytknúť :)

26.08.2012 4 z 5

Stačí si ﴾ne﴿ želať Stačí si ﴾ne﴿ želať Silvia Havelková

Príjemné čítanie s troškou humoru, aj reality. Knižku som dostala od mami na Vianoce a nakoľko ide o začínajúcu autorku mala som "rešpekt", nakoniec však knižka absolútne nesklamala, ale milo prekvapila, a preto ju odporúčam :)

26.08.2012 4 z 5

Mexická vlna Mexická vlna Maxim E. Matkin

Napriek tomu, že Matkin napísal už celkom slušnú zbierku kníh, táto ma zaujala najviac. Je najkrajšia a zároveň smutná, nevedela som sa od nej odtrhnúť. Určite si ju ešte niekedy prečítam.

Súmrak Súmrak Stephenie Meyer

Nikdy som si nemyslela, že niekedy budem niečo takéto čítať :) Zvábila ma na to kamarátka, ale neľutujem. Od tejto knihy som sa nevedela odtrhnúť a prečítala som ju na šup. Príde mi omnoho zaujímavejšia ako samotný film, ale je to vec vkusu :)

Diagnóza F50 Diagnóza F50 Gabina Weissová

Súhlasím s tým, že táto kniha je určite jedinečná svojho druhu, autorka si zaslúži obdiv, že dokázala o tom takto verejne a priamo písať. Na druhej strane som ju len veľmi "ťažko" dočítala do konca. Prišlo mi to strašne monotónne a tým aj dosť nudné čítanie. Mala som pocit, že ide o opisovanie stále toho istého dokola. Ale sto ľudí sto chutí :)

26.08.2012 2 z 5

Nepříjemně blízko Nepříjemně blízko Linwood Barclay

Po predchádzajúcej knihe tohto autora som sa na ďalšiu nesmierne tešila, ale trošku ma sklamala. Autorov štýl mi vyhovuje, napätia bolo opäť dostatočne, ale možno je chyba v tom, že ma to núti porovnávať túto knihu s jeho predchádzajúcou a z toho pohľadu je táto pre mňa o dosť slabšia. Ale teším sa na ďalšiu :)

26.08.2012 3 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Musím sa priznať, že túto knižku som čítala už 2-krát a aj tak ma stále zaujala po nejakom čase. Veľmi pútavé, od začiatku, až do konca, narozdiel od niektorých titulov, kde sú prvé strany veľmi nudné a zdĺhavé. Dej sa vyvíja, je tam napätie, môžem len odporučiť :)