Miluj ma navždy

od:


KoupitKoupit eknihu

Ema, tridsaťšesťročná šťastne vydatá žena, jedného dňa stretne na plese svoju bývalú lásku. Ich rozhovor vyplaví na povrch city, ktoré považovala za dávno zabudnuté. Zároveň sa dozvie, že muž, ktorého kedysi milovala, je na plese s inou ženou, nie s tou, kvôli ktorej sa rozišli a s ktorou sa napokon oženil. Keď sa však Ema pokúša zistiť viac, narazí na nepreniknuteľný múr mlčania. Po tragédii, ktorá sa odohrá na druhý deň, sa Eme v hlave postupne premieta film z vlastnej minulosti a pomocou neho sa pokúša nájsť odpovede na doteraz nezodpovedané otázky a vyrovnať sa so všetkým, čo sa deje v jej súčasnom živote....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/85_/85690/miluj-ma-navzdy-85690.jpg 3.935
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Slovenský spisovateľ
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Přidat komentář
Lenoulinka
30. července

První knížka od této autorky - nebyla špatná, ale dost smutná. Celý děj se točí okolo Emy, která žije s manželem Tiborem. Poté, co se setká se svojí bývalou láskou Markem a ten spáchá sebevraždu, tak se vyprávění vrací částečně do období jejich společného chození.

Danago
14. července

Moc pěkný příběh, tak ja to autorka umí. Knížka se čte jedním dechem, bez jakýchkoli hluchých míst. Pro mě to bylo velice příjemné čtení ze života, i když zde hlavní roli hrála láska nebylo to jen o ní.

Januli
17. ledna

Kniha sama o sobě se mi četla dobře a líbila se, ale hlavní hrdinka mi nesedla.

k.evelin
21.09.2017

Kniha se mi líbila. Oddychové čtení, ale zároveň zajímavé.

1casper
17.03.2017

Odpočinková červená knihovna. Tentokrát mi děj přišel takový omílaný dokolečka dokola. Jsem zvědavá na další knihy autorky.

Aleh
16.03.2016

Četla jsem už několik románů od Kataríny Gillerové. Její romány jsou opravdu ze života. Život už prostě takový je. Lidské osudy jsou někdy velmi klikaté. Předpokládám, že čtenářky ženských románů nechtějí být klamány, ale chtějí číst reálné příběhy, aby z nich čerpaly sílu i pro sebe a svou vlastní životní cestu. V žádném případě bych romány této autorky nezařadila do tzn. červené knihovny. S chutí si přečtu i její další příběhy. Doporučuji.

Leniiis
04.03.2015

Mám tuhle autorku moc ráda, ale tohle pro mě nebyla nějaká extra super knížka. Ani to nebylo tak napínavý jako jiný knížky od ní. Myslím, že umí psát i líp.

Petard
19.10.2014

Toto je první knížka, kterou jsem od paní Gillerové četla. Dle toho, že se autorce přezdívá slovenská Danielle Steelová a také kvůli názvu knihy jsem se čtení trochu obávala. Čekala jsem jakousi "slaďárnu". Musím říct, že mě ovšem velmi mile překvapila a od té doby nedám na knihy této autorky dopustit.

dencuska
19.07.2014

Výborná kniha, autorka opäť nesklamala..Už od prvej strany ma vtiahla do deja, až pokiaľ som to nedočítala...Aj keď trošku smutné čítanie, ide o knižku zo života :) Odporúčam.

Aneleh
20.12.2013

Je to první kniha, kterou jsem od této autorky přečetla, ale čekala jsem trochu více. I když děj byl svým způsobem zajímavý a napínavý, přesto až moc rozvláčný a některé věty či pasáže se opakovaly. Ema je těžce zkoušena od dětství až do dospělosti, na můj vkus až přehnaně a trochu nereálně.

neznamasue
26.09.2013

Zápletka aj dej boli celkom schopné, len štýl písania nie je pre mňa. Niekedy mi prišlo všetko také nereálne, naivné a do istej miery aj predvídateľné. Dávam 3/5, myslím, že po ďalšej knižke od tejto autorky ale nesiahnem.

simonabr
01.11.2012

Čekala jsem mnohem víc, přišlo mi to pořád dokola, několik věcí autorka neustále omílala, aniž by to děj někam posunulo nebo se čtenář dozvěděl něco nového. Od půlky jsem tušila, jak to všechno dopadne a trefila jsem se, asi už název mi měl napovědět, kterým směrem se to bude ubírat:-(

bookcase
26.08.2011

Dobře se to četlo, dobře. Slovenské autorky mám ráda, takže jsem si přečetla s chutí.

LibraryGirl
15.07.2011

Další hodně silný příběh. Krásná kniha, i když velmi smutný děj. Akorát by autorka nemusela ty hrdinky tolik mučit a zkoušet. Zasloužily by si lepší osud.