dee95 dee95 komentáře u knih

Hotel v Paříži: pokoj č. 2 Hotel v Paříži: pokoj č. 2 Emma Mars

Bohužel, jedničku jsem ještě zkousla, ale co je moc to je moc...

23.10.2016 1 z 5

Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Emma Mars

Složitě napsaná, zdlouhavá a nudná. Nicméně bohužel, pro mě přes to všechno nejzajímavější ze řady. Achjo, čekala jsem víc..

23.10.2016 2 z 5

Ostrov poslušnosti Ostrov poslušnosti Marina Anderson

Čte se přejemně, ráda se k ní vracím. Je to opravdu jen taková oddechová četba když člověk potřebuje takzvaně "vypnout hlavu". Ale stoprocentně je to "psané porno" - erotika je od začátku až do konce. Žádný moc velký děj, ale jak říkám super oddech. A obdivuji autorčinu erotickou fantazii.

23.10.2016 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Skvělá oddechová četba. Čte se rychle, příjemně, za mě určitě mnohem snesitelnější než padesát odstínů..čehokoliv. Ben je super, a i když se v dalších dílech vyskytuje už jen jako vedlejší postava, mám ho čím dál tím radši. Ale to jsem odbočila - naprosto splňuje všechny aspekty žánru. Místy se vám zatají dech, místy se cítíte jako Chloe..super!

22.10.2016 4 z 5

Smrt má oči mojí dcery Smrt má oči mojí dcery Jessica Treadway

Knihu mám doma, je to zajímavý příběh, ale celkem předvídavý. Od začátku je Vám celkem jasné k čemu to směřuje a tím pádem mě osobně to celkem nudilo. Ale pokud vám zrovna u tohohle žánru nevadí, že víte jak to dopadne tak je to asi příjemné čtení. Autorka dobře vystihla pocity snad každé matky a způsob jakým si odmítají připustit vinu svých dětí. Za mě dobré, ale znám i lepší.

22.10.2016 3 z 5

Past Past Marko Leino

Kniha mi dlouho ležela na poličce a když jsem se k ní konečně dostala, už nebyla cesta zpátky. Naprosto mě pohltila a kolikrát jsem jí četla třeba až do dvou do rána (a to vstávám do práce). Naprosto unikátní psychologický příběh z finského "podsvětí"
Miluju tu knihu a zároveň mě děsí...super!

20.10.2016 5 z 5

Slib - intimní příběh z války Slib - intimní příběh z války Audrey Magee

Ze začátku nuda a celkem nic moc. Ale musím uznat, že ke konci mě to fakt dostalo. Vystižení atmosféry mezi vojáky bylo tak podrobné, že jsem měla pocit jako kdybych tam byla s nimi - chudák kůň. A ten konec - no páni...
Kniha má svoje mouchy a není to bůh ví jaké veledílo, ale účel splnila. Klidně bych po ní sáhla znovu

Venla Venla J. K. Johansson

Uznávám, že zadní strana knihy je celkem dost matoucí a i mě to naštvalo - proto jedna hvězda dolů. Ale jinak příběh příjemně vygraduje a místy je celkem těžké se od něj odtrhnout. Za mě super :)

Laura Laura J. K. Johansson

Příběh je psaný s tím, že bude pokračovat v dalších knihách. Proto zůstává otevřený konec a pro toho kdo nemá rád knižní série to asi není ono. Ale já to mám ráda, takže za mě celkem fajn rozjezd a vyplatí se číst už jenom kvůli tomu jaký "nářez" je to v posledním díle.

Noora Noora J. K. Johansson

Velmi dobře promyšlený příběh. Perfektně zapadající do světa dnešní mládeže a myslím, že kniha dokáže i celkem nenásilnou formou upozorňovat na úskalí a nebezpečí internetu a sociálních sítí. Rozhodně doporučuji

Odveď mě domů Odveď mě domů Julie Kibler

Přes začátek jsem se prokousávala velmi těžko, knihu jsem několikrát odložila, ale nedalo mi to a vždy jsem se k ní zase vrátila. Vyplatilo se, po úmorném začátku mě příběh dostal a zbytek jsem dočetla jedním dechem. Velmi silný příběh kde nechybí láska, ale určitě nejde o přeslazený román. Jenom ten začátek...

19.10.2016 4 z 5

Nejsem sériový vrah Nejsem sériový vrah Dan Wells

Kniha se čte velmi dobře, sáhla jsem po ní náhodu ve chvíli kdy jsem sledovala seriál Dexter a očekávala již podle anotace podobný příběh. Ačkoliv jsem fanynkou fantasy, tady mi z počátku trochu vadilo, ale není to nic na co bych si nezvykla. Kniha určitě zajímavá, ale za mě průměrná. Nezanechalo to ve mě hlubší stopu.
Velké plus je, že se dá sehnat v Levných knihách za pár korun - a proto určitě stojí za přečtení

19.10.2016 3 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Kniha mě zaujala obalem a sáhla jsem po ní prostě proto, že jsem zrovna neměla co číst. Rozhodně NELITUJI. Jedna z nejzajímavějších a nejkontroverznějších knih jakou jsem kdy četla. Kniha nepostrádá originalitu, styl, ani schopnost Vás naprosto pohltit. Rozhodně doporučuji!
P.S. To, že se dá kniha koupit v Levných knihách je za mě určitě plus, protože tak si ji muže dovolit úplně každý :)

17.10.2016 5 z 5

Kniha průměrná, zajímavá pouze tématem. A právě to jediné mě u knihy udrželo. Je pravda, že tohle téma je u nás zakořeněné jako tabu a madam Camilla o všem mluví bez obalu. Určitě zajímavé, ale když porovnám s jinými knihami, nemůžu dát víc než tři hvězdy. Každopádně knihu bych určitě doporučila jako takovou oddechovou četbu

17.10.2016 3 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Kniha která na mě udělala velký dojem. Velmi napínavé, nečekané zvraty a originální příběh. Díky této knize jsem přišla na chuť celému žánru. Dodnes se k ní ráda vracím a určitě jí mám na předních příčkách všech knih.

17.10.2016 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Knihu jsem četla bohužel až na základě filmu, ale i přesto mě dokázala napnout a velmi zaujmout. Není to sice bůh ví jaké spisovatelské umění, ale v době přeslazených upírků stylu Edwarda Cullena je to příjemná změna. Kniha se četla příjemně a určitě hodlám pokračovat dalšími díly.

17.10.2016 4 z 5