DavidKeller DavidKeller komentáře u knih

Karlos Vémola: Jak to bylo doopravdy Karlos Vémola: Jak to bylo doopravdy Oliver Sálus

Kniha která vás v některých ohledech může i motivovat, nebo dokonce změnit na Karlose názor, pokud teda o něm čtete jen v bulváru nebo na internetu. Velice mě bavilo jeho vypravění o mládi kde vyrůstal v Liticich nad Orlicí a chodil do "činkárny" v Žamberku...obě tyto lokality mám za rohem a možna jsem to proto i vnímal jako fajne věc! I divoká kariéra v Londýně kde dělal na "dveřich" až po úspěchy a pády ktere ke sportu patři ;) ..prostě kdo nepřečte nepochopi ;)

01.01.2021 5 z 5

Krvavý měsíc Krvavý měsíc Markus Lutteman

Paradní, ale pravdivě mrazicí..jak devastujem přirodu jen kvuli vlastnimu zisku a sobectví vůči přirodě která nám byla darována...hodně vyrusů ať taky vychcipem..nic jineho si nezasloužime!!!!
Jinak se kniha četla skvěle, kratké kapitoly a jedním dechem

30.08.2020 5 z 5

Sestra smrt Sestra smrt Daniel Petr

Po knize jsem sáhnul, protože mě zaujal název a že se jedná o českou věc. A vim že jsem udělal dobře. Myslim si že se jedná o nedoceněnou knihu, mě přišlo že byla zajimava a napináva..jo občas moc postav a náhod ale tim si mě možna i autor ziskal natolik že jsem nemohl knihu ani odložit .

29.02.2020 5 z 5

Nyxia nespoutaná Nyxia nespoutaná Scott Reintgen

Právě dočtena. Musím uznat že mě čteni bavilo. Je to pěkné scifi , myslim si že třeti dil bude řežba ;)

09.01.2020 4 z 5

Synové a vojáci Synové a vojáci Bruce Henderson

Opět, skvěly počin o hrozné době :/ PRAVDIVÝ přiběh o boji , nadějia zklamani ve 2. Světové válce..

21.11.2019 4 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Knihu jsem si dal kvůli autorovi od kterého mám dvě knihy , Memorandum a Ultimátum .Tato kniha je o něčem jiném úplně jiný styl autora . Příběh to není špatný ale myslím si že už i hodněkrat literárně i filmově zpracované téma ...tajemství v rodině apod.. rozuzleni ke konci předvídatelné a jak říkám ohrané..

24.09.2018 3 z 5

Trajekt Trajekt Mats Strandberg

Kniha není vůbec špatná, přečetl jsem ji v rámci výzvu jako kniha s tématikou Moře a Trajekt přeci pluje po moři ne? Tak k hodnocení dávam tři* jako "dobrá". Je to horrorovka ale něco aby mě občas zamrazilo tam chybělo . Částečně jsem to bral jako nějakou vykošťovačku na odpočinek :) Osudy jednotlivých postav se do knihy hodí.

10.07.2018 3 z 5

Oběšení psi Oběšení psi Jens Henrik Jensen

Tento první díl ze série Nielse Oxena , je parádní super , nej ...chybky se najdou ale kvůli překladu tu nebudu hanit autora :) Teď jsem dočetl i druhý díl..bohužel z něho mám právě rozpolcené pocity ...

06.03.2018 5 z 5

Temní muži Temní muži Jens Henrik Jensen

Tak, na knihu jsem se opravdu těšil , protože první díl byl skvělej. Což se o druhém díle říct nedá, spíš jen dobrej..o proti prvnímu dílu mě něco chybělo , určitě málo akce , jestli Niels rozhýbe svaly a boj z blízka na prvních dvou stránkách a potom na dvou předposledních ?! :/ Více to je spíš o pronásledování a útěku Oxena!..takže dávám 3* a doufám že mě opět třetí díl nadchne, těším se na něj , a změní to mé nahořklé zklamání... :)

06.03.2018 2 z 5

Trénink mistrů improvizace Trénink mistrů improvizace Martin Vasquez

Dobrej návod jak obohatit sve nadani improvizovat..od samotneho treninku az po hry ktere si mużete I jako společnskou zabavu s kamarady skvěle užit ;-)

23.01.2018 5 z 5

Sběratel ztracených věcí Sběratel ztracených věcí Ruth Hogan

Super kniha, četl jsem ji jako odpočinek od těch všech kriminalek, a byl/jsem z ni moc nadšeny..překlad jsem me Švagrové pochvalil osobně, od ni jsem take knihu dostal, protože právě pracovala na překladu ;-) ale pssst :-D

26.11.2017 5 z 5

Poslední templář Poslední templář Raymond Khoury

Knihu jsem četl, je to už dlouhu..bylo to zrovna v době kdy frčelo to o svatem Grálu..o Šifře Leonarda apod. V te době se mi to moc libilo , teď čtu jinou literaturu ale rad si na tuto moji éru vzpomenu, nedavno davali film, Posledni Templař..a jsem rád že jsem to četl..že i po takové době mohu řici, jak to byvá že knihy by se , až na par vyjimek neměli zfilmovat..:-)

26.11.2017 4 z 5